Awizowany skład na Ostrów – korekty względem inauguracji

W drugiej kolejce Nice 1 Ligi Żużlowej czerwono-czarni udają się na wyjazd do Ostrowa. W niedzielę zespół Car Gwarant Startu Gniezno zmierzy się z Arged Malesa TŻ Ostrovia. Początek spotkania o godzinie 14.30. W czwartek poznaliśmy awizowane zestawienia obu ekip. Menadżer gnieźnian Rafael Wojciechowski zdecydował się na korekty względem inauguracyjnego, przegranego pojedynku ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. W składzie prowadzonej przez niego drużyny brakuje Adriana Gały, a do zestawienia wskoczył Szwed Oliver Berntzon. Zmieniło się także ustawienie par.

“Należy pamiętać, że jest to awizowany skład.” – przekazuje R.Wojciechowski. “Ostatecznego wyboru dokonam w piątek przed treningiem drużyny. Wszystko po to, aby trening, który przeprowadzimy na własnym torze, był czysto zadaniowy” – dodaje menadżer Car Gwarant Startu Gniezno. Zgodnie z regulaminem kierownictwo każdej z drużyn może dokonać dwóch zmian w awizowanym składzie.

Pełne zestawienie Car Gwarant Startu na mecz w Ostrowie przedstawia się następująco:
1. Oskar Fajfer
2. Andriej Kudriaszow
3. Oliver Berntzon
4. Frederik Jakobsen
5. Mirosław Jabłoński
6. Kevin Fajfer

Trener naszych rywali Mariusz Staszewski również zmienił nieco ustawienie poszczególnych par swojej ekipy. Prezentujący dobrą formę Tomasz Gapiński będzie prowadzącym parę, a Sama Mastersa zastąpi Renat Gafurow. Dołączył on do pary z Aleksandrem Łoktajewem.

Gospodarze desygnowali następujące zestawienie:
9. Aleksandr Łoktajew
10. Renat Gafurow
11. Tomasz Gapiński
12. Nicolai Klindt
13. Grzegorz Walasek
14. Kamil Nowacki
15. Marcin Kościelski

Tekst: Radosław Majewski