Nowy system wejść przy W25 – jak obsługiwać?

W niedzielę inauguracja Nice 1 Ligi Żużlowej. Na stadionie przy ul. Wrzesińskiej mecz Car Gwarant Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Początek o godzinie 14.00. Kibiców zapraszamy na obiekt wcześniej – bramy wejściowe otwarte zostaną już o godzinie 12.00. Pierwszy mecz sezonu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców. Na stadionie pojawił się nowy element infrastruktury – elektroniczny system wejść wraz z kołowrotkami.

Jak będzie wyglądało wejście prezentujemy na filmie przygotowanym przez Aforti StartTV:

Każdy kibic posiadający ważny karnet będzie go musiał zbliżyć do czytnika (karnet jest kartą z chipem). Bilet wstępu należy przyłożyć do dolnej części skanera. Po zczytaniu (potwierdzonym krótkim sygnałem dźwiękowym) należy przejść przez kołowrotek. Dzieci będą wchodzić pod opieką rodziców lub opiekunów. Osoby niepełnosprawne oraz te, które będą chciały wprowadzić na stadion wózki dziecięce prosimy o zgłoszenie się do służb ochrony celem otwarcia bramy. Nie zmienia się miejsce wejścia na poszczególne sektory. Wspólne wejście – tak jak dotąd – mają sektory A i B oraz osobno sektor C. Osobne wejścia z małym kołowrotkiem funkcjonuje także na trybunę.

bramki04Bramki wejściowe na sektor A i B

bramki03Bramki wejściowe na sektor C i mały kołowrotek na trybunę

bramki02Czytnik przy wejściu – karnet należy zbliżyć do czytnika (posiada wbudowany chip), bilet przyłożyć do dolnej części

Zakończyła się przedsprzedaż biletów na inaugurację Nice 1 Ligi Żużlowej. Wejściówki będzie można nabyć jeszcze w niedzielę przed samym meczem. Kasa funkcjonować będzie od godziny 10.00. Ceny: trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł. Programy do nabycia w cenie 10 zł.

Tekst: Radosław Majewski