Plany treningowe czerwono-czarnych

Poznaliśmy kolejne plany treningowe czerwono-czarnych. Seniorzy Car Gwarant Startu wracają z Gorican. W Chorwacji pozostali juniorzy, którzy jeszcze w piątek będą korzystać z gościnności Juricy Pavlica. Wyjazd na domowy obiekt planowany jest w poniedziałek (około południa).

Ze względu na niekorzystne warunki, a co za tym idzie brak możliwości jazdy w trwającym tygodniu przy W25, odwołana została wizyta duńskiej drużyny Slangerup, z którą na niedzielę wstępnie zakładany był kontrolny pojedynek.

Jak tylko aura okaże się sprzyjająca, a takie są prognozy, to żużlowcy Car Gwarant Startu na swój tor wyjadą w poniedziałek. Na weekend 23-24 marca menadżer Rafael Wojciechowski już wcześniej zaplanował mecze kontrolne z ekipą ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz. Pierwsze spotkanie w sobotę na torze w Bydgoszczy (15.00), rewanż dzień później w Gnieźnie (14.30). W konfrontacji przy Wrzesińskiej w składzie gnieźnian zabraknie Juricy Pavlica (Memoriał im Alfreda Smoczyka w Lesznie) oraz Adriana Gały (mecz Północ-Południe w Łodzi).

Tekst: Radosław Majewski