Podziękowania za mecz w hokeja na lodzie

W piątkowy wieczór na sztucznym lodowisku, które zlokalizowane jest na Stadionie Miejskim im. płk. Franciszka Hynka odbył się towarzyski mecz w hokeja na lodzie. Na tafli starły się zespoły żużlowców oraz ich przyjaciół. Wydarzenie miało charakter charytatywny – wsparcie Marka Śliperskiego, w przeszłości współpracownika gnieźnieńskiego klubu oraz m.in. korespondenta Tygodnika Żużlowego obecnie chorującego na stwardnienie rozsiane. Podziękowanie za pomoc za naszym pośrednictwem pragnie przekazać Agnieszka Śliperska.

“W imieniu mojego męża, MARKA ŚLIPERSKIEGO oraz własnym chciałabym podziękować klubowi START GNIEZNO za inicjatywę meczu hokejowego na lodzie, który rozegrali w piątek, 15 lutego, żużlowcy i przyjaciele. Dziękujemy pomysłodawcom, zawodnikom, sponsorom, wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji tej imprezy i wsparli cel charytatywny – dla Marka! W trudnych, życiowych doświadczeniach pamięć przyjaciół, tych, wśród których przeżywało się kiedyś sportowe emocje-jest bezcenna i niezwykle budująca!” – pisze A.Śliperska

Akcja pomocy na rzecz Marka Śliperskiego cały czas trwa. Pomóc może każdy w dowolnej chwili za pośrednictwem strony pomagam.pl. Więcej na temat choroby oraz możliwość przekazania dowolnych datków – kliknij, aby przejść do strony. Zachęcamy do odwiedzenia tej witryny i wsparcia szczytnego celu.

Informacja o samym meczu “Żużlowcy vs przyjaciele” wraz z fotorelacją – czytaj więcej

Tekst: Radosław Majewski