O.Fajfer: “Gra w hokeja to przyjemność” (video)

W piątek zagramy w hokeja na lodzie! Charytatywne spotkanie “Żużlowcy vs przyjaciele”. Początek o godzinie 19.00! Kibiców zapraszamy na lodowisko, które zlokalizowane jest na stadionie miejskim. Przy Wrzesińskiej 25 emocje tym razem nie żużlowe, a związane z meczem w hokeja na lodzie. Będzie to pierwsza okazja do oglądania tej dyscypliny na sztucznym lodowisku w Pierwszej Stolicy! W akcji część zawodników Car Gwarant Startu, a wśród nich Oskar Fajfer z którym rozmawialiśmy na temat jego zainteresowania tą dyscypliną sportu.

“Dla nas gra w hokeja to przyjemność. W ten sposób możemy zadbać o naszą kondycję.” – mówi Oskar Fajfer przed kamerą Aforti StartTV. “To jeden z elementów przygotowawczych w okresie zimowym. Na pewno czujemy się na lodzie jak ryba w wodzie.” – przyznaje żużlowiec, który w sezonie 2019 reprezentować będzie barwy Car Gwarant Startu Gniezno. “Jakoś od małego nam ta dyscyplina przypasowała. Można powiedzieć, że cała rodzina gra w hokeja, ten sport nie jest nam obcy. Troszeczkę pod szlifowaliśmy się i wychodzi nam to w miarę fajnie. Fajnie, że możemy pograć tutaj na stadionie. Mamy zadaszenie, są bandy. Taki mały profesjonalizm się nam udzielił.” – nie ukrywa Oskar Fajfer.

Charytatywne spotkanie w hokeja w piątek o godzinie 19.00. Wstęp wolny. Na lodowej tafli zmierzą się drużyny stworzone przez żużlowców oraz ich przyjaciół. W barwach pierwszej z ekip gotowość do gry poza wspomnianym Oskarem Fajferem zadeklarowali między innymi Kevin Fajfer oraz Mirosław Jabłoński. Dla sympatyków czarnego sportu będzie to okazja do tego, aby w oczekiwaniu na rozpoczęcie sezonu spotkać się z częścią Car Gwarant Startu Gniezno“Do sezonu żużlowego jest już coraz bliżej. Będzie można przyjść, zbić piątkę, porozmawiać w przerwach.” – zaprasza popularny “Oski”. “Będzie można zobaczyć pierwszy raz hokej na lodzie na stadionie żużlowym, jak i w Gnieźnie. Ten sport wymaga lodowiska, profesjonalnego sprzętu do przygotowania. Będzie można troszeczkę liznąć tej dyscypliny. Jak najbardziej zapraszam, emocji na pewno nie zabraknie. Ostrzymy zęby, zawodnicy kontra przyjaciele. Wymiany słowne już były, emocje będą!” – kończy.

Piątkowa impreza ma charakter charytatywnej – dochód przeznaczony zostanie na leczenie Marka Śliperskiego. Więcej na temat choroby oraz możliwość przekazania dowolnych datków – to wszystko na stronie internetowej pomagam.pl Na uczestników meczu czekają puchary ufundowane przez Jacka Mańkowskiego, Dyrektora Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Piotra Mikołajczaka – Dyrektora i członka zarządu GTM Start Gniezno

Mecenasi wydarzenia: Adam Fajfer Moto 303, ASEKO Ubezpieczenia, OLIMP Maszyny Budowlane, Vehikuł Czasu, Salon Fryzjerski DORIS, Pitbike Gniezno KXD, Mat-Projekt Rafał Matkowski, Szybka Ściemka, GOSiR, Drukarnia Majorczyk, Hotel AWO, Kantor Faber, Poldrób Gniezno oraz Lodowisko Piruet

Wydarzenie na Facebooku – dołącz i zaproś swoich znajomych

Tekst: Radosław Majewski