Trwa sprzedaż karnetów na sezon 2019!

W czwartek poznaliśmy terminarz Nice 1. Ligi Żużlowej na sezon 2019. Przypomnijmy, że na inaugurację Car Gwarant Start Gniezno zmierzy się na własnym torze z zespołem Zdunek Wybrzeże Gdańsk. W sprzedaży cały czas dostępne są karnety na zasadniczą część rozgrywek. Obejmują one sześć pojedynków na domowym torze oraz jedenastą edycję Turnieju o Koronę Bolesława ChrobregoKibice decydujący się na zakup zyskują także wstęp wolny na przedsezonowe spotkania sparingowe.

Dodajmy, że jednostkowe ceny biletów nie zmieniają się w porównaniu do tegorocznych rozgrywek. Na sezon 2019 zachowany zostaje także podział na cztery rodzaje karnetów – normalne, ulgowe i dziecięce obowiązujące na strefach A,B, i C stadionu oraz karnet na trybunę.

Sprzedaż karnetów odbywa się w sekretariacie GTM Start Gniezno – od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00, a także w sklepach odzieżowych (vouchery) Manekin – Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1, ul. Chrobrego 7A oraz ul. Mieszka I 8. Z dostawą do domu zakupów dokonać można w naszym sklepie internetowym – zapraszamy na http://sklep.startgniezno.com

Ceny karnetów przedstawiają się następująco:
* karnet trybuna – 270 zł
upoważnia do wejścia na trybunę krytą

* karnet normalny – 180 zł
upoważnia do wejścia na cały stadion (sektor A,B,C) oprócz trybuny krytej

* karnet ulgowy – 120 zł
upoważnia do wejścia na cały stadion (sektor A,B,C) oprócz trybuny krytej:
– uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją
– seniorów powyżej 65 lat
– kobiety

* karnet dziecięcy – 50 zł
upoważnia do wejścia na cały stadion (sektor A,B,C) oprócz trybuny krytej:
– dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia

Dzieci do 3 roku życia włącznie mecze ligowe w sezonie 2019 oglądać będą za darmo.

Nowością na sezon 2019 jest fakt, że karnety mają formę plastikowych kart z elektronicznym chipem. Dzięki temu nabywca tego rodzaju wejściówek będzie miał między innymi możliwość ich przedłużenia na kolejny rok bez konieczności wymiany samej karty na nową. Zmiana ta wiąże się z wprowadzeniem elektronicznego systemu wejść na stadion przy ulicy Wrzesińskiej – będzie on obowiązywał od początku przyszłorocznego sezonu.