Zmiany w strukturach GTM Start

Początek nowego roku niesie ze sobą drobne korekty w strukturach Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego „Start”. Z przyczyn osobistych z działalności na rzecz klubu zrezygnował dotychczasowy dyrektor finansowy oraz członek stowarzyszenia Dariusz Kowalczyk. Swojej pracy w strukturach klubu z Pierwszej Stolicy nie będą kontynuować także Aleksandra De Virion-Kowalczyk (skarbnik) i Szymon Skupin (członek komisji rewizyjnej). W ich miejsce powołane zostały nowe osoby.

“Z dniem 31 grudnia poprosiłem o zwolnienie mnie z funkcji dyrektora finansowego GTM START Gniezno oraz o skreślenie mnie z listy członków klubu.“ – mówi Dariusz Kowalczyk, który dokonał podsumowania swojego działania na rzecz klubu z ulicy Wrzesińskiej. “Moja trzyletnia  przygoda ze Startem kończy się z powodów osobistych, ale mogę zapewnić kibiców i sponsorów klubu, że każdy rok obrachunkowy zakończył się zyskiem, a wszystkie wydatki były zawsze rozsądne i przemyślane. Dowodem na to był coroczny audyt biegłego rewidenta, który przeszliśmy z bardzo pozytywnym wynikiem, co oznacza, że wszystkie zobowiązania w stosunku do naszych żużlowców oraz kontrahentów zostały zapłacone. Mogę również zapewnić o moim dalszym wsparciu finansowym i rzeczowym dla klubu w przyszłym sezonie. Żegnając się życzę wszystkim wielu sportowych wrażeń oraz chciałbym podziękować kibicom i sponsorom za wsparcie którego udzielili GTM Startowi w poprzednich sezonach.“ – kończy D.Kowalczyk

“Dziękuję bardzo Darkowi za pomoc w pracach klubu, który od początku także wspólnie tworzyliśmy.” – mówi prezes GTM Start Gniezno Tomasz Wojciechowski. “Wiem, że czas jest najdroższy i rozumiem decyzję. Cieszę się, że będzie dalej wspierać klub – nie tylko jako kibic, ale także na zasadach sponsoringu. Zawsze uważaliśmy, że reklama poprzez „Start” jest dobrą formą promocji firmy.“ – dodaje prezes pierwszoligowca.

Członkiem zarządu w klubie z Pierwszej Stolicy został dyrektor GTM Start Piotr Mikołajczak. Prezesem niezmiennie jest Tomasz Wojciechowski, a sekretarzem Krzysztof Brzostowicz. Komisję rewizyjną uzupełnił Bartosz Kapczyński, dyrektor ds. marketingu. Przewodniczącym tego organu jest Radosław Majewski, a członkiem Łukasz Łukowski.

Tekst: Radosław Majewski