GTM Start charytatywnie – po meczu “Gwiazdy na Gwiazdkę”

9 grudnia kibice czarnego sportu w Gnieźnie wzięli udział w oficjalnej prezentacji drużyny Car Gwarant Startu na sezon 2019. Wydarzenie odbyło się w nowo wybudowanej hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki i cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony fanów speedwaya. Połączone ono było z charytatywnym meczem „Gwiazdy na gwiazdkę” w trakcie którego miały miejsce licytacje ciekawych przedmiotów – między innymi pamiątek sportowych i upominków przekazanych przez sponsorów.

Dochód z licytacji zasilił konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Po dokonaniu całkowitego rozliczenia GTM Start przekazało dodatkowo na rzecz wspomnianej fundacji kwotę 7 000 zł. Cała suma zasili subkonto na rzecz pomocy dla Bartosza Labrenza, 14-to letniego mieszkańca Gniezna zmagającego się z wieloma dolegliwościami, m.in. mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe oraz małogłowie. Wydarzenie „Gwiazdy na gwiazdkę“ było kolejnym elementem pomocy gnieźnieńskiego klubu na rzecz tej osoby.

przelew-fundacja-blabrenz

Więcej informacji na temat Bartka Labrenza znaleźć można na stronie Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” – https://dzieciom.pl/podopieczni/4229. Internetowa zbiórka prowadzona jest na portalu siepomaga.pl.

Tekst: Radosław Majewski