Prezentacja drużyny i charytatywny mecz już w niedzielę!

W najbliższą niedzielę oficjalna prezentacja drużyny Car Gwarant Start Gniezno na sezon 2019. Wydarzenie poprzedzi charytatywny mecz “Gwiazdy na gwiazdkę”, który rozpocznie się o godzinie 16.00. Wszystko odbywać się będzie w hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie. Wstęp jest wolny! Dla tych, którzy zdecydują się odwiedzić nowy obiekt organizatorzy przygotowali sporo atrakcji, a wśród uczestników meczu nie zabraknie gwiazd – postaci znanych m.in. ze świata telewizji.

09122018-mecz-prezentacja-www

W II charytatywnym spotkaniu na rzecz Bartka Labrenza zaprezentuje się reprezentacja polskich artystów. Na parkiecie zobaczymy takie gwiazdy jak Rafał Mroczek, Piotr Zelt, Liber, Jarosław Jakimowicz czy Tomasz Jachimek. Po drugiej stronie reprezentacja Gniezna z Prezydentem Tomaszem Budaszem i viceprezydentem Michałem Powałowskim na czele. W składzie tej drużyny pojawią się także wybrani żużlowcy z kadry Car Gwarant Startu. Mecenasem charytatywnego spotkania jest Bank Spółdzielczy w Gnieźnie. W przerwie meczu oraz po jego zakończeniu odbywać się będą licytacje z których całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie Bartosza Labrenza.

Wśród przedmiotów do nabycia znajdują się między innymi:

 • srebrny medal Adama Fajfera wywalczony w finale MPPK 1996 rok
  medal-AFajfer
 • oryginalna koszulka meczowa Juan Mata z sezonu 2008/2009 z Valencii
  koszulka-mata
 • piłka z podpisami żużlowców Falubazu Zielona Góra po ostatnim meczu sezonu 2017
  pilka-Falubaz
 • koszulka Pele – podpisana 27 marca 2018 w Los Angeles jako jedna z wielu pamiątkowych
  koszulka-pele
 • zestaw gadżetów przygotowanych przez Oskara Fajfera – plastron z Back In Town, żużlowe buty oraz rękawiczki
  zestaw_oskar
 • zestaw gadżetów od Olivera Berntzona
  zestaw_oliver
 • bluza menadżera Car Gwarant Startu Gniezno 2018 przekazana przez Rafaela Wojciechowskiego
  bluza_RWojciechowski
 • kombinezon Car Gwarant Start Gniezno 2018 od Mirosława Jabłońskiego
  kombinezon-mirek
 • srebrny medal MMPPK z sezonu 1998 przekazany przez Pawła Duszyńskiego
  medal_Pduszynski

Kolejne przedmioty, które trafią na licytację prezentować będziemy na naszym profilu na Facebooku oraz na stronie wydarzenia również na Facebooku.

Po zakończeniu meczu, około godziny 17.30, rozpocznie się oficjalna prezentacja Car Gwarant Startu na sezon 2019. Wezmą w niej udział wszyscy zawodnicy, którzy związali się kontraktami z gnieźnieńskim klubem na przyszłoroczne rozgrywki na torach Nice 1 Ligi Żużlowej. Po części oficjalnej żużlowcy będą do dyspozycji kibiców – będą rozdawać autografy oraz pozować do pamiątkowych fotografii.

Przez cały czas w hali funkcjonować będzie stoisko Fundacja DKMS – zachęcamy do rejestracji jako potencjalny dawca szpiku w bazie Ośrodka Dawców Szpiku Fundacji DKMS. Nie zapominamy także o zwierzętach – zbierać będziemy karmę na rzecz zwierząt z gnieźnieńskiego schroniska. Dostępne będą także klubowe gadżety GTM Start Gniezno – m.in. zimowe czapki, szale kibica oraz bawełniane bluzy. W holu hali znajdzie się także motocykl do zdjęć.

Przypomnijmy, że całe wydarzenie dla kibiców rozpocznie się w hali o godzinie 16.00.
Wstęp jest wolny, zapraszamy!

Tekst: Radosław Majewski