Car Gwarant Service nadal z GTM Start!

Środowa konferencja prasowa była nie tylko podsumowaniem okresu transferowego w wykonaniu działaczy GTM Start Gniezno. W jej trakcie poinformowano również o kontynuacji współpracy z dotychczasowym sponsorem tytularnym żużlowców z Pierwszej Stolicy. Klub z Gniezna w sezonie 2019 występować będzie pod niezmienioną nazwą, tj. Car Gwarant Start Gniezno. Ponadto trwają rozmowy z Grupą Aforti, która w zakończonym sezonie była sponsorem strategicznym Startu.

“Chciałabym podziękować za wspaniały sezon 2018 całej drużynie” – mówi Kamila Antczak, Car Gwarant Service. “To, że firma przedłuży tę umowę na kolejny sezon było przesądzone już praktycznie w połowie obecnego. Po tym, jak zobaczyliśmy jakie jest podejście do sportu, jak to wszystko się odbywa, stwierdziliśmy, że to inwestycja nie na rok, a na kolejnych kilka lat. Mogę tutaj podtrzymać swoje stwierdzenie z gali “Orły Startu 2017″ gdzie zapewnialiśmy, że możemy przedłużyć tę umowę. Tak też się stało, zawarliśmy aneks w trakcie kuluarowych spotkań, które się odbyły. Mam nadzieję, że sezon 2019 będzie emocjonujący i szczęśliwy dla naszych zawodników i całego zespołu.” – dodaje K.Antczak. “Jesteśmy bardzo zadowoleni z sezonu 2018. Mam nadzieję, że równie dobry albo nawet i lepszy będzie sezon 2019.” – podkreślił Piotr Miszewski.

antczak-miszewski_car-gwarantPiotr Miszewski i Kamila Antczak – Car Gwarant Service  

Za dotychczasowe wsparcie wszystkim sponsorom dziękował prezes GTM Start Gniezno Tomasz Wojciechowski. Dzięki okazanemu wsparciu możliwe było osiągnięcie sukcesu w postaci trzeciego miejsca w rozgrywkach ligowych. Przy okazji chciałbym również podziękować wszystkim osobom, które nie sposób wymienić, za zaangażowanie w Gnieźnieńskie Towarzystwo Motorowe. Dzięki nim jesteśmy w stanie funkcjonować, rozwijać się dalej jak i mam nadzieję odnosić kolejne sukcesy w przyszłości.” – zakończył T.Wojciechowski.

Podczas konferencji prasowej głos zabrał koordynator ds. marketingu w gnieźnieńskim klubie, Bartosz Kapczyński, który również podziękował prezydentowi miasta jak i przedstawicielom Car Gwarant Service. “To są sponsorzy tytularni, Gniezno będące w nazwie i Car Gwarant jako drugi człon w nazwie” – mówił. “Cieszę się, że w dalszym ciągu pozostaje Car Gwarant Start Gniezno. Jeśli chodzi o Aforti Holding S.A. – wspólnie z Rafaelem Wojciechowskim podsumowaliśmy niedawno sezon 2018. Na razie tyle. Rozmowy i negocjacje trwają. Myślę, że w niedługim czasie poinformujemy opinię publiczną o sytuacji jaka będzie miała miejsce w sezonie 2019 w kwestii Aforti Holding S.A.” – dodał B.Kapczyński.

Tekst: Radosław Majewski