Aforti Turniej o Koronę: trwa sprzedaż biletów

W piątek Aforti Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego. Dziesiąta edycja tych wyjątkowych zawodów już dzisiaj spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów. Kibice mają możliwość nabycia biletów wstępu na to wydarzenie po niższych cenach. Promocyjna przedsprzedaż potrwa do czwartku. Bilety są do kupienia w sprzedaży on-line oraz w punktach partnerskich GTM Start Gniezno. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wprowadzamy bilet “VIP silver”, którego zakup wiąże się z szeregiem dodatkowych korzyści.

Bilet “VIP silver” jest do nabycia tylko w sekretariacie GTM Start Gniezno – koszt takiej wejściówki to 150 zł. Jego posiadacz uzyskuje prawo wstępu na trybunę krytą, możliwość skorzystania z cateringu, a także wejście do parku maszyn 15 minut po zakończonych zawodach. Pozostałe wejściówki są w sprzedaży w następujących cenach: trybuna 35 zł, normalny 25 zł, ulgowy 15 zł, dziecięcy 10 zł. To promocyjne ceny, które obowiązują do czwartku włącznie.

plakat-a3

Punkty, w których nabyć można bilety:
– sekretariat GTM Start Gniezno (w godzinach 10.00 – 16.00)
– sklepy odzieżowe Manekin – Gniezno, ul. Dąbrówki oraz ul. Chrobrego
– Pyra Poznańska – ul. Witkowska 1 (Galeria Piastova)
– Kino Helios – ul. Pałucka 2 (Galeria Gniezno)
– United Chicken – Września, ul. Kolejowa 15 (Galeria Karuzela) – w środę oraz czwartek

Przedsprzedaż prowadzona jest także na stronach internetowych www.tubilety.pl – po zakupie biletu w systemie on-line na wskazany w profilu klienta adres e-mail przyjdzie QR Kod – należy go okazać osobie wpuszczającej na stadion. QR Kod można okazać na ekranie smartfona lub wydrukować.

Dodajmy, że w dniu zawodów ceny biletów wzrosną (trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł). W piątek sprzedaż stacjonarną prowadzić będzie tylko sklep odzieżowy Manekin oraz sekretariat GTM Start Gniezno (10.00-12.00). Kasy na stadionie uruchomione zostaną o godzinie 12.00. Bramy stadionu przy ulicy Wrzesińskiej otwarte zostaną dla kibiców o godzinie 17.30.

Tekst: Radosław Majewski