Aforti Turniej o Koronę: rewelacyjny Duńczyk w zestawieniu

Kolejny zawodnik, który dołącza do obsady Aforti X Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego ma za sobą bardzo dobry sezon między innymi na torach Nice 1 Ligi Żużlowej. Kiedy pojawił się w Gnieźnie z drużyną Zdunek Wybrzeże Gdańsk zanotował znakomity występ. W sześciu startach wywalczył szesnaście punktów. Mikkel Michelsen w piątek ponownie przy W25 – tym razem w walce o królewską koronę i panowanie w gnieźnieńskim speedwayu!

Mikkel Michelsen występy w Nice 1 LŻ zakończył średnią 2.340/bieg. Daje mu to czwarte miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych jeźdźców na zapleczu PGE Ekstraligi. Medalista Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów (złoto 2013, brąz 2012). Reprezentant Danii na arenie międzynarodowej m.in. w drużynowych mistrzostwach świata i Europy.

www-michelsen

Znamy już kilku uczestników Aforti X Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. W piątkowy wieczór przy Wrzesińskiej 25 oglądać będziemy: trzykrotnego mistrza świata Duńczyka Nicki Pedersena, Emila Sayfutdinova, Macieja Janowskiego, Antonio Lindbaecka oraz Artioma Łagutę, Oskara Fajfera, Linusa Sundstroema i Andrzeja Lebiediewa. Ponadto nie zabraknie zawodników Car Gwarant Startu: Adriana Gały, Juricy Pavlica oraz Olivera Berntzona.

Na stronach internetowych www.tubilety.pl trwa przedsprzedaż wejściówek na Aforti X Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego. Promocyjne ceny przedstawiają się następująco: trybuna kryta – 35 zł, sektory ABC – normalny – 25zł, ulgowy – 15 zł, dziecięcy – 10 zł. W sekretariacie GTM Start oraz punktach partnerskich bilety zakupić będzie można w tygodniu poprzedzającym imprezę. W dniu zawodów ceny wejściówek wzrosną. Organizator, tak jak w latach poprzednich, przygotuje okolicznościowe programy na te zawody. Cena programu to koszt 10 zł.

Tekst: Radosław Majewski