Turniej o Koronę: Szwed przypomni się kibicom

Kolejne nazwisko uczestnika Aforti X Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. Do przedstawionej już wcześniej obsady dołącza kolejny bardzo doświadczony żużlowiec, który niejednokrotnie miał okazję ścigać się na owalu przy Wrzesińskiej 25. Walka do ostatnich metrów nie jest mu obca. Czy Antonio Lindbaeck sięgnie po królewską koronę? Piątek – 28 września. Godzina 19.00. Początek jubileuszowego turnieju w Grodzie Lecha. Zapowiadają się znakomite emocje!

Antonio Lindbaeck – urodzony w Brazylii żużlowiec. W sezonach 2012-2013 reprezentował barwy Startu Gniezno – wywalczył z zespołem awans do ekstraklasy, w pierwszym roku występów w czerwono-czarnych barwach zaliczył jeden z najlepszych występów w cyklu Speedway Grand Prix kończąc go na siódmym miejscu. Wielokrotny reprezentant Szwecji na arenie międzynarodowej. Skuteczny w rozgrywkach polskiej ligi. Kończący się sezon spędził w PGE Ekstralidze ścigając się dla MRGARDEN GKM Grudziądz. W czternastu spotkaniach wywalczył średnią 1.758/bieg. Aktualny rekordzista toru przy W25.

www_lindbaeck

Znamy już kilku uczestników Aforti X Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. W piątkowy wieczór przy Wrzesińskiej 25 oglądać będziemy: trzykrotnego mistrza świata Duńczyka Nicki Pedersena, Emila Sayfutdinova, Macieja Janowskiego oraz Artioma Łagutę, Oskara Fajfera, Linusa Sundstroema i Andrzeja Lebiediewa. Ponadto nie zabraknie zawodników Car Gwarant Startu: Adriana Gały, Juricy Pavlica oraz Olivera Berntzona.

Na stronach internetowych www.tubilety.pl trwa przedsprzedaż wejściówek na Aforti X Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego. Promocyjne ceny przedstawiają się następująco: trybuna kryta – 35 zł, sektory ABC – normalny – 25zł, ulgowy – 15 zł, dziecięcy – 10 zł. W sekretariacie GTM Start oraz punktach partnerskich bilety zakupić będzie można w tygodniu poprzedzającym imprezę. W dniu zawodów ceny wejściówek wzrosną. Organizator, tak jak w latach poprzednich, przygotuje okolicznościowe programy na te zawody. Cena programu to koszt 10 zł.

Tekst: Radosław Majewski