Aforti Turniej o Koronę: Berntzon w składzie miejscowych

Sezon ligowy w Gnieźnie zakończył ze średnią 1,625/bieg. Oliver Berntzon wystąpił w ośmiu spotkania Car Gwarant Startu Gniezno. Szwed jeszcze raz zaprezentuje się publiczności w Pierwszej Stolicy, której serca zaskarbił sobie swoją waleczną postawą w wielu wyścigach. W jubileuszowej, dziesiątej edycji Aforti Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego dołączy do Adriana Gały i Juricy Pavlica i stworzy gnieźnieński zespół w zaplanowanych na piątek, 28 września zawodach.

berntzon-korona

Do odkrycia pozostało czwarte nazwisko przedstawiciela gospodarzy. Przypomnijmy, że poznaliśmy także pierwszego żużlowca spoza ligowego zestawienia Car Gwarant Startu, który pojawi się w Gnieźnie by walczyć o królewskie insygnia. Będzie to Emil Sayfutdinov. Rosjanin triumfował w IV edycji historycznych zawodów. Miała ona miejsce w roku 2011.

Na stronach internetowych www.tubilety.pl trwa przedsprzedaż wejściówek na Aforti X Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego. Promocyjne ceny przedstawiają się następująco: trybuna kryta – 35 zł, sektory ABC – normalny – 25zł, ulgowy – 15 zł, dziecięcy – 10 zł. W sekretariacie GTM Start oraz punktach partnerskich bilety zakupić będzie można w tygodniu poprzedzającym imprezę. W dniu zawodów ceny wejściówek wzrosną. Organizator, tak jak w latach poprzednich, przygotuje okolicznościowe programy na te zawody. Cena programu to koszt 10 zł.

Tekst: Radosław Majewski