HAWA sponsorem hitu Nice 1 Ligi Żużlowej.

Zakończyliśmy dzisiaj akcję promocyjną prowadzoną wspólnie ze sponsorem jutrzejszego meczu z lubelskim Speed Car Motorem – marką HAWA. Dzięki tej akcji wielu naszych kibiców, zaopatrzonych w wejściówki na niedzielne zawody skorzystało z ekstra bonusu, jakim bez wątpienia były rabaty podczas tankowania na stacji naszego sponsora. Zyskali oni oprócz oszczędności, przede wszystkim bardzo wysoką jakości paliwa spod znaku pomarańczowego słoneczka. Na tym jednak nie koniec działań firmy HAWA związanych z wielki hitem pierwszoligowych zmagań w ramach Nice PLŻ. Markę będzie jutro doskonale widać podczas meczu, a niemal na “dzień dobry” kilkoro z kibiców będzie miało szczęście i złapie piłeczki rzucane przez nasze hostessy w czasie prezentacji zawodników, które nieść będą z sobą gratisowe bony na tankowanie na stacji HAWA.

Stacji, stanowiącej część sieci ponad dwudziestu stacji, od blisko trzydziestu lat rozwijanych przez tę gnieźnieńską firmę. Swoim zasięgiem sieć obejmuje niemal całą północno-wschodnią Wielkopolskę, a także fragmenty województw: pomorskiego i zachodnio-pomorskiego. Na wszystkich z nich czeka na nas nie tylko wykwalifikowany i miły personel, ale przede wszystkim najwyższa jakość obsługi i oferowanych produktów. Bo właśnie jakość paliw stanowi oczko w głowie marki HAWA. Jest ona permanentnie strzeżona i kontrolowana od momentu pobrania towaru w naftobazach, poprzez jego transport i przechowywanie, aby finalnie Najlepsze Paliwa mogły trafić do Klientów dając im satysfakcję i zadowolenie.

HAWA czeka na nas nie tylko na swoich stacjach i w biurach, ale także na swoich kanałach informacyjnych w social mediach. Serdecznie zapraszamy w Jej imieniu!