Hit Nice 1 Ligi w niedzielę – znamy awizowane składy!

W niedzielę na torze przy Wrzesińskiej 25 hit Nice 1 Ligi Żużlowej. Pod taśmą maszyny startowej spotkają się dwa zespoły z czołówki tabeli. Do Gniezna przyjeżdża lider rozgrywek, drużyna Speed Car Motor Lublin. Trener Dariusz Śledź awizował swoje najsilniejsze zestawienie ze znakomicie spisującymi się w rozgrywkach Andreasem Jonssonem i Robertem Lambertem. Po drugiej stronie drużyna Car Gwarant Startu ponownie z dwójką Szwedów – Kimem Nilssonem oraz Oliverem Berntzonem i liderującym ekipie czerwono-czarnych w ostatnich meczach Juricą Pavlicem.

W składzie ponownie znalazł się kapitan Mirosław Jabłoński. Młodszego z braci Jabłońskich oglądać będziemy w akcji z dziesiątym numerem startowym. Stworzy on parę wspólnie ze wspomnianym Juricą Pavlicem. Z trzynastką na plecach kibicom przy W25 zaprezentuje się Adrian Gała. “Henioo” jak i M.Jabłoński w piątkowy wieczór ścigać będą się w Niemczech – wezmą udział w towarzyskim turnieju na obiekcie w Teterow.

Pełne zestawienia obu ekip prezentują się następująco:
Speed Car Motor Lublin:
1. Dawid Lampart
2. Paweł Miesiąc
3. Sam Masters
4. Robert Lambert
5. Andreas Jonsson
6. Wiktor Lampart
7.
Car Gwarant Start Gniezno:
9. Jurica Pavlic
10. Mirosław Jabłoński
11. Kim Nilsson
12. Oliver Berntzon
13. Adrian Gała
14. Maksymilian Bogdanowicz
15.

Początek meczu w niedzielę o godzinie 14.30. Warto przyjść na stadion wcześniej, nie zostawiać wizyty na obiekcie przy Wrzesińskiej na ostatnią chwilę – w ten sposób można zająć najlepsze miejsce na trybunach, a także uniknąć kolejek przy bramkach wejściowych. Zapowiada nam się kapitalne widowisko, którego nie można przegapić! #dopingujNaTrybunach i #ZakochajSieWStarcie!

Bilety:
– trybuna kryta – 45 zł
– normalny – 30 zł
– ulgowy – 20 zł
– dziecięcy – 10 zł

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny.
Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce.
Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Osoby kupujące bilety ulgowe i dziecięce mają obowiązek udokumentować prawo do wstępu z ulgą. Kibice są zobowiązani, aby udowodnić fakt, że odpowiednia ulga im przysługuje. W przypadku braku odpowiednich dokumentów wstęp na bilety ze zniżką nie będzie możliwy.

Sprzedaż prowadzona jest on-line na stronie http://bilety.startgniezno.com oraz w punktach stacjonarnych:
✅ sekretariat GTM Start – ul. Wrzesińska 27-29
✅ sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Dąbrówki 23/1
✅ sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Chrobrego 7A
✅ Galeria Karuzela – Września (punkt United Chicken)

Wydarzenie na Facebooku – dołącz i zaproś swoich przyjaciół. Dopingujcie naszych żużlowców w walce o kolejne ligowe punkty. W pierwszym meczu obu drużyn zespół Dariusza Śledzia pokonał na własnym obiekcie Car Gwarant Start Gniezno 54:35. 

Niedzielny mecz został zastrzeżony przez klub z Lublina. Z uwagi na start dwójki zawodników – Andreasa Jonssona i Roberta Lamberta  w Indywidualnych Mistrzostwach Europy w Daugavpils, w przypadku odwołania tych zawodów i przełożenia ich na 19.08. klub z Lublina nie wyraża zgody na start drużyny bez tych zawodników w zawodach w Gnieźnie oraz z uwagi na start zawodnika Wiktora Lamparta w finale Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w Outrup, w przypadku odwołania tych zawodów i przełożenia ich na 19.08. nie wyrażamy zgody na start drużyny bez udziału tego zawodnika w zawodach w Gnieźnie.

Tekst: Radosław Majewski