Wielkie odliczanie z marką HAWA

Zapowiadamy dzisiaj wspólną akcję promocyjną z naszym wieloletnim sprawdzonym i oddanym mecenasem – marką HAWA, sponsorem niedzielnego meczu ligowego z ekipą z Lublina. Szczegóły akcji: “Wielkie odliczanie z marką HAWA” przedstawione są na facebookowym profilu naszego sponsora, ale nadmienić pragniemy, że nasi kibice, którzy zdążą się zaopatrzyć w bilety na niedzielny pojedynek w przedsprzedaży, otrzymają możliwość zatankowania swoich samochodów ze specjalnym rabatem. Tańsze niż zwykle Najlepsze Paliwa spod znaku HAWA będą dostępne w czwartek, piątek i sobotę przez dwie godziny dziennie. Będziemy każdego dnia z rana, razem z naszym Partnerem, ogłaszać porę kiedy warto będzie odwiedzić stacje paliw przy ulicy Grunwaldzkiej 4.

Przypomnijmy, że firma HAWA istnieje na rynku już blisko trzy dekady. Jej zasadniczym obszarem działalności jest dziś handel paliwami. Doświadczenie w branży, ekspansywna strategia handlowa, konsekwentne inwestycje w budowę własnej floty transportowej, a przede wszystkim sukcesywne rozbudowywanie sieci stacji paliw, ugruntowały pozycję tej marki na lokalnym rynku, czyniąc z niej zdecydowanego lidera branżowego w regionie.

W ofercie sprzedażowej firmy znaleźć można wszelkie rodzaje paliw oferowanych Klientom zarówno w sieci detalicznej, jak również w hurcie. Trzeba dostrzec, iż na każdym etapie działalności, HAWA kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo. Dotyczy to zarówno całego przebiegu dostaw, jak również wszelkich transakcji księgowych, a bogaty wachlarz narzędzi poprawiających satysfakcję ze współpracy, jak choćby: limity obrotowe, przedpłaty, kredyty kupieckie czy odroczone terminy płatności, pozwalają firmie HAWA gwarantować pełną elastyczność dopasowania się do potrzeb i oczekiwań niemal każdego Partnera!

Głównym założeniem marki, od zawsze było oferowanie swoim Klientom najwyższej jakości produktów. Ale aby zyskać zaufanie Klientów, kierowców i kontrahentów, niezbędna była także wysoka świadomość współodpowiedzialności tej marki za rozwój lokalnych społeczności. Dlatego HAWA, to od kilkunastu lat hojny sponsor sportu i mecenas kultury. Oprócz bliskiemu nam speedwaya, charakterystyczne logo ze słoneczkiem można było dostrzec na strojach piłkarzy, szczypiornistów, biegaczy, kolarzy i rajdowców. Wszyscy z dumą eksponują markę popularyzując jej motto: Najlepsze Paliwa dla Najlepszych!