Nice 1LŻ – 29 lipca mecz z ARGE Speedway Wandą

Przerwa wakacyjna dla żużlowców Car Gwarant Start Gniezno nie potrwa zbyt długo. Już 29 lipca na torze przy ulicy Wrzesińskiej dojdzie do kolejnego spotkania w ramach Nice 1 Ligi Żużlowej. Tym razem formę naszych zawodników sprawdzi najsłabsza drużyna, ósma ekipa w ligowej tabeli – ARGE Speedway Wanda Kraków.

Wbrew ogólnej opinii, spotkania z outsiderami nie należą do najłatwiejszych. Żużlowcy z Krakowa nie mają nic do stracenia, a mecz z Car Gwarant Startem może być dla nich ostatnią szansą na utrzymanie się w gronie pierwszoligowców.

Wakacyjna pora i świadomość, że to przedostatni mecz w rundzie zasadniczej na własnym torze, powinna podziałać mobilizująco zarówno na naszych zawodników, ale przede wszystkim kibiców czerwono-czarnych. Sponsorem meczu w dniu 29 lipca została Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Tacho Tech oraz Centrum Diagnostyczno – Naprawcze Jago.

plakat-krakow-1200

Rozpoczęła się promocyjna sprzedaż biletów – na razie są one dostępne w internecie pod adresem bilety.startgniezno.com – ich ceny przedstawiają się następująco:
– trybuna 40 zł
– normalny (sektor A,B,C) 27 zł
– ulgowy (sektor A,B,C) 18 zł
– dziecięcy (sektor A,B,C) 8 zł

O rozpoczęciu sprzedaży w punktach stacjonarnych poinformujemy w osobnej informacji, w tygodniu poprzedzającym mecz Car Gwarant Start Gniezno – ARGE Speedway Wanda Kraków. #DopingujNaTrybunach i #ZakochajSieWStarcie – początek spotkania w niedzielę 29 lipca o godzinie 14.30!

Tekst: Radosław Majewski