fbpx

Zakochaj się w Starcie – zakochaj się w Renault (art. sponsorowany)

Pod koniec kwietnia informowaliśmy o zawarciu umowy z firmą AUTO SANOK. Nasz flota powiększyła się o auto przekazane przez tego znanego na rynku dealera.

– Bardzo się cieszymy, że udało się w tak krótkim czasie zrealizować obietnice i dotrzymać warunków zawartych w umowie z GTM Start Gniezno. Już dziś chcielibyśmy Państwa zaprosić do współpracy na przyszły sezon. To dla nas ogromne wyróżnienie, ale i wyzwanie, dlatego już rozpoczęliśmy prace organizacyjne. Cieszymy się ogromnie, że możemy pomagać naszym stałym oraz przyszłym klientom i partnerom w uzyskiwaniu przez nich przewagi konkurencyjnej i poprawy wizerunku oraz wyników sportowych. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają. Dzięki niemu od 20-paru lat możemy się dynamicznie rozwijać oraz pokazywać się na arenach sportowych. Pragniemy Państwu bardzo serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę i partnerskie relacje, jakie nas z Państwem łączą! Liczymy też na kolejne udane przedsięwzięcia. To dopiero początek! Zakochaj się w Starcie, zakochaj się w Renault!

sanok-clio-2

Przekazane w użytkowanie na rzecz GTM Start Gniezno auto to Renault Clio. “Nie zdołasz oprzeć się urokowi Renault Clio. Zmysłowe kształty nadwozia wyróżniają to auto spośród innych, a jego dynamiczny przód i charakterystyczny układ świateł dodają mu prestiżu i przykuwają spojrzenia. Żadne inne auto z tego segmentu nie ma równie silnej osobowości. Zaprojektuj Clio swoich marzeń, jego design wspaniale nadaje się do wszelkiego rodzaju personalizacji, zarówno nadwozia, jak i wnętrza. Z Renault Clio każdy dzień staje się bardziej intensywny od poprzedniego. Intrygujące i uwodzicielskie – Renault Clio przyciąga uwagę swym nowoczesnym i wyróżniającym je z tłumu stylem. Jego charakterystyczny układ świateł wbudowany w reflektory Full LED Pure Vision jest rozpoznawalny w mgnieniu oka. 16-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich z połyskiem podkreślają dynamiczną sylwetkę auta. Dla Clio każdy szczegół ma znaczenie.”

sanok-clio-1

sanok-clio-3

sanok-clio-4

sanok-clio-5

sanok-clio-6

(Artykuł sponsorowany)