Ofensywa marketingowa – Hieronim Gośka Usługi Motoryzacyjne Tacho-Tech sp. z o.o. dalej ze Startem!

Wykorzystując czas między kolejnymi meczami Car Gwarant Startu Gniezno pragniemy ogłosić, że kolejny Partner decyduje się wesprzeć czerwono-czarnych w sezonie 2018. Przedsiębiorstwo Usługi Motoryzacyjne Tacho-Tech Hieronim Gośka to m.in. przeglądy i badania pojazdów, okresowe, rejestracyjne przedłużające ważność dowodów rejestracyjnych, samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t., przeglądy pojazdów ciężarowych do 16 ton i powyżej, autobusów, motocykli, motorowerów, ciągników rolniczych etc.
Firma zajmuje się wszelkiego rodzaju naprawami i remontami aut, a także montażem  i serwisem tachografów. W ofercie Tacho-Tech  znajduje się również sprzedaż paliw płynnych. Ponadto dla klientów czeka oferta z zakresu udostępniania bezdotykowej myjni samochodowej  ze specjalnym punktem umożliwiającym odkurzanie wnętrza. Tacho-Tech  wyróżnia się w tym względzie, że posiada przystosowane jedno stanowisko w zakresie mycia samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów.

Zapraszamy serdecznie, Hieronim Gośka Usługi Motoryzacyjne Tacho-Tech sp. z o.o., ul. Kolejowa 2 , 62-200 Gniezno tel. : 61 424 72 54