Echa zmiany terminu spotkania z Łodzią

Nie milkną dyskusje kibiców nad terminem meczu Car Gwarant Startu Gniezno z Orłem Łódź. Ostatecznie pojedynek tych drużyn odbędzie się w niedzielę 6 maja. Początek o godzinie 17.45.

Pierwszą datą, wyznaczoną przez Główną Komisję Sportu Żużlowego, był piątek 4 maja (godzina 17.45), a termin wskazany został w porozumieniu z telewizją ELEVEN, która miała transmitować to spotkanie na żywo. Informację o tym klub dostał w dniu 24 kwietnia br. stosownym komunikatem przesłanym z GKSŻ. Cyt. “5. Terminarz DM I Ligi – 5. i 6. runda z zaznaczeniem meczów przewidzianych do transmisji przez Telewizję Polsat (+ mecz rezerwowy) oraz Eleven: 5 runda: 4 maja 2018 (piątek) CAR GWARANT START GNIEZNO – KŻ Orzeł Łódź Eleven godz. 17.45). Taką też informację – o meczu w piątek – przekazaliśmy niezwłocznie naszym kibicom.

Dzień później, w środę 25 kwietnia br. GKSŻ wystosowała kolejny komunikat – 26/2018, w którym zawarła informację w punkcie piątym – cyt. 5. “Informujemy, że mecz 5. rundy DM I Ligi pomiędzy CAR GWARANT START GNIEZNO – KŻ Orzeł Łódź, który zgodnie z Komunikatem GKSŻ nr 25/2018 miał odbyć się w dniu 4.05.2018, nie będzie transmitowany przez telewizję Eleven. Ww. zawody odbędą się w dniu 6 maja 2018 (niedziela), bez transmisji telewizyjnej, a godzinę zawodów ustali organizator – GTM Start Gniezno.”

Mamy nadzieję, że niedzielny termin spotka się z aprobatą większości kibiców i w licznym gronie będziemy mogli przeżywać wspólnie sportowe emocje z udziałem żużlowców obu drużyn.