W niedzielę pojedynek byłych stolic

Przed zawodnikami Car Gwarant Startu Gniezno drugie w tym sezonie spotkanie wyjazdowe. W najbliższą niedzielę czerwono-czarni udają się do Krakowa na mecz z tamtejszą Arge Speedway Wandą. Będzie to pojedynek byłych stolic naszego kraju – pierwsza zmierzy się z drugą. Goście są na bardzo dobrym, drugim miejscu w ligowej tabeli. Zupełnie inne nastroje towarzyszą kibicom miejscowej Wandy – ich ulubiona drużyna jak na razie nie prezentuje się najlepiej. Porażką zakończyły się trzy do tej pory rozegrane spotkania w Nice 1 Lidze Żużlowej. Jak będzie w czwartej kolejce spotkań?

Mecz Arge Speedway Wanda Kraków – Car Gwarant Start Gniezno odbędzie się w najbliższą niedzielę. Początek o godzinie 14.30. Stadion na którym swoje mecze odbywają zawodnicy Arge Speedway Wandy mieści się przy ulicy Odmogile 1B.

Kierownictwa beniaminka Nice 1 LŻ już w środę podało informację na temat awizowanego zestawienia na mecz z ostatnim zespołem w tabeli. Nie zmieniło się ono znacząco w porównaniu z wygranym pojedynkiem z Euro Finannce Polonią Piła – jedyna korekta ma miejsce na pozycji juniorskiej. Z numerem siódmym na plecach pojawi się Maksymilian Bogdanowicz. Pełne zestawienie Car Gwarant Startu prezentuje się następująco: 1. Marcin Nowak, 2. Jurica Pavlic, 3. Adrian Gała, 4. Eduard Krcmar, 5. Mirosław Jabłoński, 6., 7. Maksymilian Bogdanowicz

Zgodnie z regulaminem w czwartek poznamy skład gospodarzy.

Tekst: Radosław Majewski