Mecz z Orłem Łódź jednak w niedzielę!

Nie w piątek 4 maja, jak informowaliśmy wczoraj, a ostatecznie w niedzielę 6 maja odbędzie się spotkanie pomiędzy Car Gwarant Start Gniezno, a Orłem Łódź. Pierwotnie mecz miał być transmitowany na antenie stacji ELEVEN. W ciągu minionych 24 godzin nastąpiła jednak zmiana planów telewizji i konfrontacja z Pierwszej Stolicy ostatecznie nie zagości na szklanym ekranie, w związku z czym przesunięta została na niedzielę. Godzina bez zmian, 17.45 – o tej porze rozpocznie się prezentacja.

Wczytując się w komentarze kibiców m.in. na naszym profilu w portalu Facebook zmiana daty na niedzielę 6 maja to dobry ruch. Tego dnia kończy się między innymi długi, majowy weekend, a co za tym idzie wielu sympatyków speedwaya z Gniezna oraz okolic powróci z zaplanowanych na ten czas wyjazdów. Niedziela nie jest także kolizyjna dla osób pracujących – fani sygnalizowali ten problem po opublikowaniu informacji, że mecz V kolejki wyznaczony został na piątek.

Mamy nadzieję, że dogodniejszy, niedzielny termin sprawi, że wielu kibiców zdecyduje się obejrzeć ten mecz na żywo, zasiadając na trybunach. Tylko wizyta na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej pozwala przeżyć sportowe emocje, a także poczuć atmosferę panującą wśród kibiców. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że mecz rozegrany zostanie przy sztucznym oświetleniu. Fanów żużlowców gnieźnieńskiego Startu zachęcamy już dziś, aby na obiekt wybrać się ubranym w czerwono-czarne barwy klubowe.

Warto pomyśleć o biletach na mecz z Orłem Łódź! Trwa ich sprzedaż – są one dostępne w serwisie internetowym tubilety.pl, a ceny przedstawiają się następująco: trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł. Programy nabyć będzie można w kasach w dniu zawodów – cena 10 zł.

Sponsorem meczu z Orłem Łódź jest Spółdzielnia “Dozór” w Gnieźnie – ochrona mienia, drukarnia. Więcej informacji na www.dozor.pl

Tekst: Radosław Majewski