Ofensywa marketingowa: Auto Sanok z GTM Start w sezonie 2018!

Trwający tydzień to nie tylko działania w tematach sportowych, ale również kolejne umowy ze sponsorami. W gronie partnerów na sezon 2018 pozostaje firma AUTO SANOK, która działa w branży motoryzacyjnej w powiecie gnieźnieńskim od 1990 roku. Podstawowymi działalnościami sponsora “Silver” GTM Startu Gniezno są: sprzedaż samochodów nowych (Renault i Dacia) i używanych (wszystkich marek), serwis mechaniczny oraz blacharsko – lakierniczy i Stacja Kontroli Pojazdów.

Firma AUTO SANOK zalicza się do najdynamiczniej rozwijających się podmiotów na rynku gnieźnieńskim. Dysponuje największą powierzchnią wystawową oraz największym serwisem. Swoim klientom proponuje kompletną prezentację gamy samochodów Renault, a także najszerszą gamę usług serwisowych. Przez ten okres firma zdobyła wielu wiernych klientów, dzięki czemu jest postrzegana jako solidna, godna zaufania, świadcząca usługi na najwyższym poziomie.

AUTO SANOK dba o wysokie zadowolenie swoich klientów oraz stale podnosi jakości swojej pracy. W 2005 roku otrzymała nagrodę ORZEŁ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO, a w 2007 roku nagrodę GRAND PRIX – Wielkopolskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy i Publicystów w kategorii specjalistyczne usługi motoryzacyjne.

Właściciele firmy cieszą się bardzo, że po udanej współpracy z klubem GTM Start Gniezno w 2017 roku mają możliwość przedłużenia umowy na kolejny 2018, a drużyna będzie miała przyjemność testowania nowych technologii motoryzacyjnych nie tylko na torach żużlowych ale i również na polskich drogach razem z Marką Renault.

AutoSanok.pl
Jankowo Dolne 48
62-200 Gniezno
tel. +48 61-426-76-06