Mecz z Orłem Łódź w piątek 4 maja!

Żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno w piątej kolejce Nice 1 Ligi Żużlowej podejmą na własnym torze zespół Orła Łódź. Mecz ten odbędzie się dzień wcześniej niż zakładał to terminarz – kibiców zapraszamy w piątek 4 maja. Początek o godzinie 17.45. To spotkanie już dzisiaj zapowiada się jako bardzo ciekawe – drużyna naszych najbliższych ligowych rywali zajmuje jak na razie piąte miejsce w ligowej tabeli, ma na swoim koncie między innymi remis na trudnym terenie w Lublinie. Atrakcyjności temu spotkaniu dodaje fakt, że zostanie rozegrane przy sztucznym oświetleniu.

Zespół prowadzony przez trenera Janusza Ślączkę to bardzo doświadczona drużyna. W składzie znajdują się takie nazwiska jak Hans Andersen, Norbert Kościuch, Rohan Tungate (w przeszłości związani z Gnieznem) czy Maksim Bogdanow, Robert Miśkowiak, Aleksandr Łoktajew oraz Josh Grajczonek. Nie można zapomnieć o obiecujących juniorach z Jakubem Miśkowiakiem na czele. 

gno-dauga-malengowski-12

Adrian Gała – najlepszy polski zawodnik w Nice 1LŻ

Czerwono-czarni będą chcieli podtrzymać dobrą passę spotkań na własnym torze. Jak na razie są drużyną niepokonaną na owalu przy ulicy Wrzesińskiej i zrobią wszystko, aby taki stan rzeczy utrzymać po piątkowej konfrontacji z Orłem Łódź. Najlepszy polski zawodnik w Nice 1 LŻ Adrian Gała, skuteczny kapitan Mirosław Jabłoński wspierani przez Eduarda Krcmara, Marcina Nowaka i Juricę Pavlica oraz młodzieżowców stanowią jak do tej pory mocny zespół na swoim terenie i z pewnością nie zamierzają oddawać punktów swoim rywalom!

To wszystko zwiastuje duże sportowe emocje i choć do kolejnego ligowego meczu przy ulicy Wrzesińskiej pozostało jeszcze trochę czasu to warto pomyśleć już teraz o biletach! Rozpoczęła się ich sprzedaż – są one dostępne w serwisie internetowym tubilety.pl, a ceny przedstawiają się następująco: trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł. Programy nabyć będzie można w kasach w dniu zawodów – cena 10 zł.

Sponsorem meczu z Orłem Łódź jest Spółdzielnia “Dozór” w Gnieźnie – ochrona mienia, drukarnia. Więcej informacji na www.dozor.pl

Tekst: Radosław Majewski