Sobota: trwa przedsprzedaż biletów

Trwa przedsprzedaż biletów na niedzielne spotkanie Car Gwarant Startu Gniezno z Euro Finannce Polonią Piła. Derbowy pojedynek rozpocznie się o godzinie 14.30. Wejściówki są do nabycia w kasie na stadionie (do godziny 15.00). Ponadto sprzedaż prowadzona jest także w sklepach odzieżowych Manekin – Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1 i ul. Chrobrego 7A. Razem z biletami zakupić można oficjalny program zawodów.

Ponadto w sklepie Manekin przy ul. Chrobrego dostępna jest nowa koszulka “Zakochaj się w Starcie” w czerwono-czarnych barwach. Rozmiary S,M,L,XL oraz XXL – cena 60 zł. Jutro będzie można zakupić ją na stoisku z pamiątkami – przy szkółce żużlowej. Przypomnijmy, że bilety na niedzielny mecz Nice 1 LŻ można cały czas nabywać drogą on-line za pośrednictwem strony http://bilety.startgniezno.com

koszulka_zakochaj_sie_w_starcie

Ceny biletów na niedzielny mecz z Euro Finannce Polonią Piła przedstawiają się następująco:

  • trybuna kryta – 45 zł (przedsprzedaż – 40 zł)
  • normalny – 30 zł (przedsprzedaż – 27 zł)
  • ulgowy – 20 zł (przedsprzedaż – 18 zł)
  • dziecięcy – 10 zł (przedsprzedaż – 8 zł)

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny.
Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce.
Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

W niedzielę kasy na stadionie otwarte zostaną o godzinie 10.00. Wstęp na obiekt możliwy od godziny 13.00. Kibiców zachęcamy do wcześniejszego przybywania na stadion – tak, aby zająć swoje ulubione miejsce i przede wszystkim uniknąć tłoku na bramkach wejściowych.