Przyjdź wcześniej – zyskaj lepsze miejsce

Niedzielne spotkanie z Euro Finannce Polonią Piła rozpocznie się o godzinie 14.30. Kibiców zachęcamy do tego, aby na obiekt przy ulicy Wrzesińskiej wybrać się zdecydowanie wcześniej. Bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 13. Wczesne przyjście na stadion to nie tylko uniknięcie kolejek przy wejściu (wielu fanów decyduje się przyjść na tzw. ostatnią chwilę), ale przede wszystkim możliwość zajęcia lepszego miejsca w wybranej przez siebie części stadionu! Ponadto pamiętajmy o klubowych, czerwono-czarnych barwach odzieży!

Dla najmłodszych kibiców, którzy przybędą dopingować swoich ulubieńców z zespołu Car Gwarant Startu przygotowane zostały dodatkowe atrakcje – przy torze do motocykli pitbike (zlokalizowanym za pierwszym wirażem) – rozstawione będzie m.in. EuroBungee. Rozszerzona zostanie także oferta gastronomiczna, pojawi się food truck serwujący burgery oraz frytki. Do dyspozycji kibiców będzie także klubowa maskotka wraz z jednym z zawodników drużyny Car Gwarant Startu Gniezno – to świetna okazja do pamiątkowych zdjęć. Ponadto podprowadzające beniaminka Nice 1 Ligi Żużlowej będą malowały twarze najmłodszym kibicom. Dla fanów przygotowane będą także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami do zdobycia. Dla zainteresowanych możliwość uzyskania bezpłatnej Karty Kibica CashBack World dającej wiele korzyści sympatykom gnieźnieńskiej drużyny.

Zapraszamy na trybuny – wspomóż swoim dopingiem żużlowców z Gniezna i „Zakochaj się w Starcie” zgodnie z hasłem promocyjnym klubu!

Tekst: Radosław Majewski