W niedzielę inauguracja Nice 1 LŻ! Trwa przedsprzedaż biletów.

Już w najbliższą niedzielę od godziny 14:30 czekają nas wielkie emocje sportowe – inauguracja Nice 1 Ligi Żużlowej. Car Gwarant Start Gniezno, na własnym torze podejmie drużynę Lokomotivu Daugavpils. Trwa przedsprzedaż biletów na to spotkania. Do soboty włącznie są one do nabycia w promocyjnych cenach.

Nasi niedzielni goście w ostatniej chwili wzmocnili swoją kadrę doświadczonym Szwedem Peterem Ljungiem, ponadto w ich składzie pojawi się znany z jazdy w czerwono-czarnych barwach – Wadim Tarasienko. Nie można zapomnieć też o rewelacji poprzedniego sezonu Finie Timo Lahti. Ekipa dowodzona przez trenera Nikołaja Kokina z pewnością będzie silnym i wymagającym rywalem dla czerwono-czarnych.

plakat-dauga500

Meczu z Lokomotiv Daugavpils nie można przegapić! Przypominamy, że w tym roku funkcjonować będzie nowe hasło  “Zakochaj się w Starcie” – w najbliższą niedzielę dopingujemy na stadionie! Wsparcie kibiców jest dla naszej drużyny bardzo ważne.

:: BILETY WSTĘPU
– trybuna kryta – 45 zł (przedsprzedaż – 40 zł)
– normalny – 30 zł (przedsprzedaż – 27 zł)
– ulgowy – 20 zł (przedsprzedaż – 18 zł)
– dziecięcy – 10 zł (przedsprzedaż – 8 zł)
– program – 10 zł

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny.
Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce.
Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

:: PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Wejściówki na niedzielne spotkanie można zakupić w systemie on-line za pośrednictwem tubilety.pl. Bilety są także do nabycia w sklepie Manekin – Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1 (do piątku w godzinach 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00) oraz w sekretariacie GTM Start Gniezno – do piątku, do godziny 16.00. Przedsprzedaż trwa do soboty włącznie. W niedzielę bilety do nabycia tylko w kasach, wg. cen standardowych.

Osoby kupujące bilety ulgowe i dziecięce mają obowiązek udokumentować prawo do wstępu z ulgą. Kibice są zobowiązani, aby udowodnić fakt, że odpowiednia ulga im przysługuje. W przypadku braku odpowiednich dokumentów wstęp na bilety ze zniżką nie będzie możliwy.

Sponsorem inauguracji rozgrywek ligowych jest Car Gwarant Service – sponsor tytularny gnieźnieńskiej drużyny w sezonie 2018! Więcej informacji: www.cargwarant.pl.

Tekst: Radosław Majewski