Zabłyśnij w Walentynki – Galeria Gniezno zaprasza

Dziś Walentynki, czyli popularne święto zakochanych. Z tej okazji Galeria Gniezno zaprasza do udziału w walentynkowej akcji. Wiele będzie się działo na terenie centrum handlowego zlokalizowanego przy ulicy Pałuckiej 2 już dziś w godzinach pomiędzy 16, a 19.00. Jednym z partnerów akcji jest GTM Start Gniezno. Około 17 w ramach akcji “Zabłyśnij w walentynki” pojawią się Adrian Gała, Norbert Krakowiak i Marcin Nowak.

Coroczne święto zakochanych, przypadające 14 lutego swoją nazwę zawdzięcza Św. Walentemu, który stał się patronem zakochanych. To czas, kiedy każdy chce sprawić przyjemność osobie bliskiej swojemu sercu, aby podkreślić wyjątkowy charakter żywionego uczucia. Do tradycji należy obdarowywanie się nawzajem drobnymi przedmiotami, które doskonale pasują do klimatu tego wyjątkowego dnia lub wspólne spędzanie czasu.

Odblaskowe serduszka, odblaskowe folie do wycinania, magiczne tuby i atrakcyjne upominki. Dla dzieci pluszowe samochodziki i konkursy. To tylko część z atrakcji przygotowanych przez organizatorów dla odwiedzających. My ze swojej strony będziemy mieć m.in. kalendarze na rok 2018. Gwarancja dobrej zabawy i niesamowita atmosfera!

Akcje wspierają także Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji (GOSiR), Sławek & Przyjaciele, Komenda Powiatowa Policji, Straż Miejska, Bank Spółdzielczy, Armon i Elfih

Tekst: Radosław Majewski / informacja prasowa CH Galeria Gniezno