Czerwono-czarni odwiedzili lodowisko!

Kolejne wydanie projektu “Disco Lodowisko” przeszło do historii. W niedzielne popołudnie na zlokalizowanym na Stadionie Miejskim przy Wrzesińskiej 25 lodowisku było tłoczno. Korzystającym z tej formy rekreacji na świeżym powietrzu towarzyszyły taneczne rytmy serwowane przez DJ’i z Vehikułu Czasu w Gnieźnie oraz Klubu Best we Wrześni. Gościnnie pojawili się żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno.

Trójka reprezentantów czerwono-czarnych bardzo dobrze radziła sobie na lodowej tafli. Z możliwości, aby spotkać się ze swoimi fanami skorzystali kapitan Car Gwarant Startu Gniezno, wybrany w piątek sportowcem roku w Pierwszej Stolicy, Mirosław Jabłoński oraz Adrian Gała i młodzieżowiec w kadrze trenera Piotra Szymko Norbert Krakowiak. Każdy z kibiców miał okazję do zrobienia sobie pamiątkowej fotki czy zdobycia autografów. Te pojawiły się także i w dość ciekawych miejscach, bo za takie uznać należy.. łyżwy.

Nie zabrakło prezentów w postaci kalendarzy na rok 2018 od GTM Start Gniezno i upominków fundowanych przez Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji, wśród których m.in. darmowe zaproszenia na basen oraz lodowisko.

Podsumowując, niedzielną akcję na lodowisku należy uznać za jak najbardziej pozytywną. Kolejna odsłona “Disco Lodowisko” już za tydzień. Jak zapewniają organizatorzy akcja kontynuowana będzie jeszcze przez cały miesiąc luty, do końca istnienia lodowiska w Gnieźnie. Zapraszamy bardzo serdecznie w godzinach 16.00 – 18.00. Korzystanie z lodowiska w tym czasie odbywa się zgodnie z opłatami oraz zasadami panującymi w tym miejscu przez cały sezon.

Tekst i foto: Radosław Majewski