W niedzielę Disco Lodowisko z GTM Start!

Przez całą zimę na obiekcie przy Wrzesińskiej 25 dostępne jest lodowisko, z którego mogą korzystać wszyscy chętni. W każdą niedzielę w godzinach 16.00 – 18.00 dodatkową atrakcją jest Disco Lodowisko – propozycja wspólnej zabawy na tafli lodu. W ten weekend gośćmi specjalnymi będą przedstawiciele beniaminka Nice 1 Ligi Żużlowej – kapitan Car Gwarant Startu Gniezno Mirosław Jabłoński oraz Adrian Gała i młodzieżowiec czerwono-czarnych Norbert Krakowiak.

plakat-lodowisko-zuzlowcy

Didżeje z Vehikułu Czasu w Gnieźnie oraz Klubu Best we Wrześni umilają wieczorną rekreację i aktywność na świeżym powietrzu. Dwugodzinne spotkanie z szeroko rozumianą muzyką rozrywkową, którą znacie z imprez w sieci klubów Vehikuł Czasu (Vehikuł Czasu Środa WielkopolskaVehikuł Czasu Gniezno) oraz Klub Best Września. Będzie zabawowo i tanecznie. Nie zabraknie rytmów dance & disco oraz house 🙂 Nagłośnienie zapewnia Vehikuł Czasu BAND!

Disco Lodowisko w niedzielę w godzinach 16.00 – 18.00. Korzystanie z lodowiska w tym czasie odbywa się zgodnie z opłatami oraz zasadami panującymi w tym miejscu przez cały sezon. Zapraszamy wspólnie z Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji!

Tekst: Radosław Majewski