Super Mecz: znamy ceny biletów

W marcu bieżącego roku czeka nas pierwsza edycja Super Meczu. GTM Start Gniezno jako Drużynowy Mistrz II ligi podejmie Fogo Unię Leszno, zespół Drużynowego Mistrza Polski 2017. Derby Wielkopolski odbędą się na owalu przy ul. Wrzesińskiej 25 w dniu 25 marca. Początek tego ciekawie zapowiadającego się widowiska zaplanowano na godzinę 17.

news-supermecz

Poznaliśmy ceny biletów, które obowiązywać będą w przedsprzedaży. Rozpocznie się ona na początku lutego i potrwa do 18 marca. Po jej zakończeniu ceny wzrosną – kwotowo przedstawia się to następująco:
trybuna główna: 30 PLN w przedsprzedaży do 18.03, 40 PLN od 19.03
normalny: 20 PLN w przedsprzedaży do 18.03, 25 PLN od 19.03
ulgowy: 15 PLN w przedsprzedaży do 18.03, 18 PLN od 19.03
młodzieżowy: 5 PLN
– dzieci do 6 roku życia: 1 PLN
program zawodów: 10 PLN

Bilety ulgowe obowiązują dla młodzieży oraz studentów od 13 do 26 roku życia oraz dla kobiety, emerytów i rencistów. Bilet młodzieżowy dla uczniów szkół w wieku od 7 do 12 lat. Dzieci do 6 roku życia wstęp na stadion na podstawie biletu za 1 zł.

Pakiety Hospitality & VIP Tickets: 199 PLN – w ramach tego biletu nabywca zyskuje miejsce w najlepszej części stadionu vis a vis startu i mety, program zawodów, dedykowany zestaw upominków, wejście do parku maszyn przed i po turnieju, możliwość zrobienia zdjęć z zawodnikami, parking, catering.

Sprzedaż biletów odbywać się będzie w internecie za pośrednictwem speedwayevents.kupbilet.pl oraz speedway-shop.pl oraz bezpośrednio w siedzibie GTM Start Gniezno ul. Wrzesińska 27-29, salonach Empik i punktach STS w całej Polsce.

Punkty stacjonarne w Gnieźnie:
STS – ul. Chrobrego 27
STS – os. Władysława Łokietka 25i
Salon EMPIK Gniezno – ul. Chrobrego 11

Przypomnijmy, że zespoły Car Gwarant Start Gniezno oraz Fogo Unia Leszno awizują występ w najsilniejszych zestawieniach. Derbowy pojedynek odbędzie się według regulaminu podobnego, do tego obowiązującego w meczach Reprezentacji Polski. Gnieźnieńskie spotkanie to inauguracyjna odsłona Super Meczu, organizowanego w każdym sezonie, po wyłonieniu Drużynowego Mistrza II Ligi oraz Drużynowego Mistrza Polski w Ekstralidze, najlepszej lidze żużlowej na świecie.