Mistrzowie Sportu – kapitan Car Gwarant w finale!

Dobiegła końca pierwsza część plebiscytu Głosu Wielkopolskiego. W piątek zakończyło się głosowanie w zabawie Mistrzowie Sportu organizowanej przez wspomnianą redakcję pod honorowym patronatem Marka Woźniaka, marszałka województwa wielkopolskiego oraz Andrzeja Kraśnickiego, prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Czytelnicy za pośrednictwem SMS głosują na najpopularniejszych sportowców, trenerów oraz drużyny. Etap powiatowy za nami. W poniedziałek rusza kolejny – wojewódzki.

Miło jest nam poinformować, że największą ilość głosów w kategorii Sportowiec Senior Roku (Gniezno i powiat gnieźnieński) zdobył kapitan Car Gwarant Start Gniezno Mirosław Jabłoński. Etap powiatowy zakończył z wynikiem 56 głosów. Na przedstawiciela beniaminka I ligi w finałowej rozgrywce głosować będzie można ponownie już od poniedziałku.

W kategorii Drużyna Roku (Gniezno i powiat gnieźnieński) czerwono-czarni muszą uznać wyższość innych dyscyplin sportu. W naszym powiecie najlepszy wynik osiągnęło Centrum Capoeira Gniezno.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach z terenu Poznania oraz wielkopolskich powiatów awansowali do wojewódzkiego finału plebiscytu Mistrzowie Sportu. W tej turze zachowują oni zdobyte do tej pory głosy.

Tekst: Radosław Majewski