Czerwono-czarni zagoszczą na Jarmarku Bożonarodzeniowym

Na piątek zaplanowana została gala “Orły Startu 2017” w trakcie której działacze GTM Start podziękują sponsorom oraz partnerom za współpracę w sezonie 2017. Ponadto zaprezentowana zostanie cała kadra Car Gwarant Start Gniezno jaką będziemy oglądać na torach pierwszej ligi w przyszłym roku. Gala odbywająca się w Vehikule dostępna jest tylko na specjalne zaproszenia, a kibice będą mogli śledzić jej przebieg za pośrednictwem transmisji live dostępnej na naszej stronie, profilu klubu na FB oraz w TV Gniezno. Nie oznacza to jednak, że fani nie będą mieli możliwości aby spotkać się ze swoimi ulubieńcami.

zapowiedz_transmisji

Zespół Car Gwarant Start Gniezno pojawi się na Jarmarku Bożonarodzeniowym, który zainaugurowany został na gnieźnieńskim Rynku w „Mikołajki”. Czerwono-czarni zagoszczą tam w piątek około godziny 17.00. Dla kibiców będzie to okazja do swobodnych rozmów z zawodnikami, zdobycia autografów czy też wykonania pamiątkowych zdjęć.  Wcześniej żużlowcy będą mieć sesję fotograficzną w „Fotoplastyce”. W planach piątkowych zajęć jest także analiza składu budowy ciała i wspólny posiłek drużyny.

Do Gniezna przyjedzie cały zespół – swoją wizytę w Pierwszej Stolicy potwierdzili Szwedzi Kim Nilsson, Oliver Berntzon oraz posiadający umowę warszawską Filip Hjelmland. Będzie również Chorwat Jurica Pavlic i Czech Eduard Krcmar, a także krajowi zawodnicy – Mirosław Jabłoński, Marcin Nowak, Adrian Gała i młodzieżowcy – Damian Stalkowski, Maksymilian Bogdanowicz, Norbert Krakowiak oraz Weronika Burlaga.

Tekst: Radosław Majewski (fot. Królewskie Gniezno – FB)