Mikołajkowy Mecz Charytatywny z udziałem Car Gwarant Start Gniezno

W drugi weekend grudnia kolejna okazja do tego, aby zobaczyć żużlowców Car Gwarant Start Gniezno w akcji na hali. Dzień po gali “Orły Startu” część zawodników wraz z działaczami i przyjaciółmi gnieźnieńskiego klubu zaprezentuje się w charytatywnym spotkaniu w hali Szkoły Podstawowej numer 2 w Gnieźnie. Przeciwnikami czerwono-czarnej drużyny będzie spółdzielczość gnieźnieńska tj. Bank Spółdzielczy w Gnieźnie oraz “Społem” PSS.  Mikołajkowy Mecz Charytatywny w piłce halowej w sobotę 9 grudnia w godzinach 16.00 – 19.00.

W szóstej edycji meczu Drużyna Spółdzielców zagra z Drużyną Żużlowców Car Gwarant Start. W kadrze żużlowców zobaczymy m.in. Mirosława Jabłońskiego, Adriana Gałę, Marcina Nowaka, Eduarda Krcmara, Norberta Krakowiaka i Damiana Stalkowskiego.

mecz-charytatywny-spoldzielcy

Sportowej rywalizacji i dobrej zabawie towarzyszy także misja wspierania instytucji działających na rzecz osób potrzebujących. Jak informują organizatorzy beneficjentem wsparcia w tegorocznej edycji jest Powiatowe Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Osobom Bezdomnym i Integracji Społecznej w Gnieźnie DOM.

Mikołajkowy Mecz Charytatywny odbędzie się w dniu 9 grudnia w godzinach 16.00 – 19.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie przy ul. Łubieńskiego 7. Dodatkową atrakcją imprezy będą m.in. mecz pokazowy dzieciaków ze szkółki Mieszko Gniezno, prezentacje taneczne dzieci z Centrum Hajdasz, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności oraz kiermasz stroików świątecznych zaprzyjaźnionych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gniezna.

Wszystkie osoby, które chciałyby wesprzeć akcję, mogą to zrobić poprzez przelew na rachunek 77 9065 0006 9998 0005 5109 5111 – Bank Spółdzielczy w Gnieźnie,  z dopiskiem: “Mecz Charytatywny VI edycja”. W trakcie meczu prowadzona będzie zbiórka do puszek

Już dziś zapraszamy do kibicowania obu drużynom i przyłączenia się do szczytnej inicjatywy!