Ceny karnetów i biletów na sezon 2018

Znamy ceny biletów oraz karnetów na sezon 2018. Będzie to pierwszy rok występów zespołu Car Gwarant Start Gniezno na torach Nice 1 Ligi Żużlowej. Karnety, wzorem tegorocznych rozgrywek, obowiązywać będą na całą rundę zasadniczą, a więc siedem spotkań, które gnieźnieńska drużyna rozegra na obiekcie przy W25. Sprzedaż rozpocznie się 27 listopada.

Działacze beniaminka I ligi zrezygnowali z podziału stadionu na strefy AB oraz C w odniesieniu do sprzedaży wejściówek. Wstęp na tą część obiektu odbywać będzie się na podstawie biletów normalnych (30 zł), ulgowych (20 zł) oraz dziecięcych (10 zł). Przed rozpoczęciem sezonu ligowego w darmowej dystrybucji pojawi się duża ilość wejściówek dziecięcych. Wyodrębniona została tylko trybuna kryta, na którą obowiązywać będą osobne bilety wstępu, podobnie jak do tej pory. Ich jednostkowa cena kształtować będzie się na poziomie 45 zł. Dodajemy, że wzorem sezonu 2017 na mecze Car Gwarant Start Gniezno prowadzona będzie przedsprzedaż biletów w systemie on-line.

27 listopada, tj. w poniedziałek, w sekretariacie GTM Start rozpocznie się sprzedaż karnetów. Ich zakup wiąże się z korzyścią w postaci jednego darmowego meczu na własnym obiekcie. Ceny kształtują się następująco:
karnet na trybunę 270 zł,
karnet normalny 180 zł
karnet ulgowy 120 zł
karnet dziecięcy 50 zł

Decyzją władz GTM Start dzieci do 3 roku życia włącznie na mecze ligowe w sezonie 2018 wchodzić będą za darmo. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują karnety/bilety dziecięce. Wstęp na karnety/bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

karnet2018_wizualizacja

Do sprzedaży trafiają karnety na sezon 2018.

“Karnety cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców w pierwszym roku startów naszej drużyny” – mówi prezes GTM Start Gniezno Tomasz Wojciechowski. “Spodziewamy się, że wraz z awansem zespołu do pierwszej ligi popyt na wejściówki wzrośnie, a tym samym stadion będzie się zapełniał w większym stopniu i zdecydowanie częściej będzie nam dane emocjonować się wydarzeniami na torze przynajmniej z taką publicznością jak miało to miejsce na finale II ligi z ekipą z Lublina . Nasza młoda, perspektywiczna drużyna z pewnością dostarczy mnóstwa emocji.” – dodaje T.Wojciechowski.

Dla pierwszych nabywców karnetów klub przygotował niespodzianki, m.in. kalendarz na rok 2018. Uruchomienie sprzedaży jeszcze w listopadzie jest ukłonem klubu w stronę fanów poszukujących oryginalnego prezentu na Mikołajki oraz święta Bożego Narodzenia. Wejściówka na rundę zasadniczą Nice 1 Ligi Żużlowej to świetny pomysł, który z pewnością ucieszy niejednego sympatyka czerwono-czarnych!

Mamy nadzieję, że każdy prawdziwy kibic sprezentuje taki karnet bliskiej osobie lub znajomemu – z okazji świąt, na imieniny bądź urodziny.  Duża ilość nabywców pozwoli nam zbudować jeszcze większe grono fanów czarnego sportu, którzy dopingując drużynę Car Gwarant Start Gniezno będą jej ósmym zawodnikiem.

Tekst: Radosław Majewski