W grudniu gala „Orły Startu”, na wiosnę prezentacja dla kibiców

Kadra Car Gwarant Start Gniezno na sezon 2018 jest już zamknięta. We wtorek dobiegło końca okienko transferowe w trakcie którego podpisane zostały kontrakty z żużlowcami. W pierwszej połowie listopada zawarta została również umowa ze sponsorem tytularnym. Równolegle trwają rozmowy z innymi potencjalnymi sponsorami. Już 8 grudnia odbędzie się specjalna gala – „Orły Startu” w trakcie której władze GTM Start podziękują za współpracę dotychczasowym darczyńcom oraz partnerom. Wydarzenie będzie miało charakter zamknięty, co nie oznacza, że przy W25 zapomniano o kibicach!

“W ostatnim z wywiadów użyłem dość niefortunnie słowa prezentacja drużyny w kontekście 8 grudnia” – mówi menadżer Car Gwarant Start Gniezno Rafael Wojciechowski. “Tak naprawdę to spotkanie dla sponsorów w trakcie którego obecna będzie część kadry czerwono-czarnych. Na chwilę obecną nie wiemy, czy uda nam się do Gniezna ściągnąć wszystkich zawodników ze składu na przyszły rok. Dlatego też nie jest to oficjalna prezentacja, a spotkanie o charakterze zamkniętym, dostępne na specjalne zaproszenia.” – informuje. W trakcie gali „Orzeł Startu” działacze chcą uhonorować firmy wspierające klub z Pierwszej Stolicy podczas tak udanego dla drużyny sezonu, po którym zespół wywalczył awans do Nice 1 Ligi Żużlowej.

Spotkanie o którym mowa zaplanowane zostało na piątek, 8 grudnia (godzina 19.00). Wówczas w klubie Vehikuł Czasu (Gniezno, os. Jagiellońskie 45) wzorem ubiegłego roku odbędzie się event dedykowany partnerom oraz sponsorom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców z tego wydarzenia zostanie przeprowadzona profesjonalna transmisja live w wysokiej jakości. Obejrzeć ją będzie można za pośrednictwem klubowego Facebooka oraz witryny internetowej startgniezno.com.

Niewykluczone jest, że we wspomniany piątek, ale nieco wcześniej, uda się zorganizować spotkanie żużlowców z kibicami. Bliższe szczegóły powinny być znane w przyszłym tygodniu, w tej chwili trwa dopinanie kwestii organizacyjnych takiego wydarzenia, które miałoby się odbyć na terenie Gniezna i dawałoby sympatykom Car Gwarant Start możliwość spotkania swoich ulubieńców i swobodnych rozmów z nimi, ale również nabycia gadżetów i przede wszystkim karnetów na sezon 2018. Sprzedaż wejściówek na całą rundę zasadniczą rozpocznie się 1 grudnia, a o ich cenach poinformujemy w najbliższych dniach. Dla pierwszych nabywców szykowane są niespodzianki.

“Nikt o naszych kibicach w klubie nie zapomniał, prezentacja będzie!” – zapewnia menadżer beniaminka pierwszej ligi. “Prezentację planujemy bliżej rozpoczęcia sezonu. Dziś nie chciałbym precyzować dokładnie terminu – czy bliżej początku marca czy też końca tego miesiąca. Miałoby się to odbyć na stadionie, nie wiemy jeszcze na tą chwilę w jakiej formie. Może wzorem klubów z zagranicy press & practice day. Zobaczymy. Na pewno jednak będzie okazja do tego, aby spotkać się z całą drużyną.” – dodaje R.Wojciechowski.

Przypomnijmy sobie ubiegłoroczną prezentację w krótkim materiale video:

Tekst: Radosław Majewski