Car Gwarant Start Gniezno – sponsor tytularny faktem!

Firma Car Gwarant Service s.c. została sponsorem tytularnym Startu Gniezno na sezon 2018! To najważniejsza informacja z dzisiejszej konferencji prasowej. Na podstawie zawartej umowy drużyna z Pierwszej Stolicy w rozgrywkach 1LŻ występować będzie pod nazwą Car Gwarant Start Gniezno. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Firma Car Gwarant Service s.c. jest innowatorem wśród Programów gwarancyjnych w naszym kraju. Działa na rynku od 2014 r.. Nasza firma współpracuje z salonami aut używanych, z importerami aut i komisami samochodowymi. W bazie jest ponad pięciuset Partnerów na terenie całego kraju. Dzięki współpracy ze sponsorem tytularnym GTM Start Gniezno dealerzy mają możliwość obejmować gwarancją techniczną auta, które sprzedają swoim Klientom. Powstały Certyfikaty tak atrakcyjne i elastyczne w zakresie poszczególnych pakietów, że każdy z Partnerów będzie mógł dostosować go do potrzeb swoich Klientów.

Motto firmy brzmi: „Zadowolony Klient zawsze wróci…”

Dlatego też auta posiadające gwarancję Car Gwarant naprawiane są w wyselekcjonowanych warsztatach na terenie całego kraju. Wszystkie naprawy realizowane są bezgotówkowo, a do każdego Klienta i jego zgłoszenia firma podchodzi indywidualnie, budując markę i zaufanie na rynku. Mając na uwadze rozwój firmy Car Gwarant s.c. jest ciągłym kontakcie z Partnerami, a oferta sprzedażowa jak również strategia marketingowa jest dostosowana do potrzeb każdego z nich. Zapraszamy do współpracy z Car Gwarant Service. Pewność, zaufanie i lojalność to dewiza współpracy z firmą.

Tekst: Radosław Majewski / materiał promocyjny firmy Car Gwarant Service S.C.