Finał 2LŻ: Ostatni dzień promocyjnych cen biletów

Bilety wstępu na finał II ligi cały czas dostępne! Piątek jest ostatnim dniem przedsprzedaży w promocyjnych cenach. Wejściówki można zakupić w punktach partnerskich (lista poniżej) oraz sekretariacie GTM Start (czynny do 16.00). Warto z niej skorzystać dlatego, że w sobotę cena biletów na szlagierowo zapowiadające się spotkanie pomiędzy HAWA Start Gniezno, a Speed Car Motor Lublin wzrasta o kilka złotych. Tego dnia obowiązywać będą takie same ceny jak w niedzielę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców przedłużamy czas sprzedaży drogą on-line – w tej formie bilety będą do zakupu również w sobotę (po zwiększonych cenach). Uspokajamy tych kibiców, którzy planują zakup biletów przed samym meczem – wejściówki będą dostępne w kasach.

Jeszcze dziś obowiązują poniższe ceny:
sektor AB – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
sektor C – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
młodzieżowy, sektor AB i C – 5 zł
trybuna – 40 zł

Bilety są do nabycia w poniższych punktach:
Sekretariat GTM Start – Gniezno, ul. Wrzesińska 27-29, w godzinach 10.00-16.00
Kino Helios, ul. Pałucka 2, Galeria Gniezno (kasa)
Sklep Pitbike KXD, ul. Poznańska 103 (naprzeciw stacji ORLEN), Gniezno – poniedziałek-piątek 10-17
Restauracja POPULARNA – Rynek, Kłecko, godziny 11-20
Solarium BEST – Września, ul. Kościuszki 55, poniedziałek-piątek 12-20
Firma Zegarmistrzowsko-Jubilerska – Trzemeszno, ul. 22 Stycznia 11

W sobotę kibiców chcących zakupić bilety wstępu na niedzielny mecz (oraz programy, które również będą dostępne) zapraszamy do sekretariatu GTM Start w godzinach od 10.00 do 16.00. W niedzielę kasy przy stadionie uruchomione zostaną o godzinie 10. Ceny obowiązujące w sobotę oraz niedzielę:
sektor AB – normalny 30 zł, ulgowy 22 zł
sektor C – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
młodzieżowy, sektor AB i C – 10 zł
trybuna – 45 zł

program – 10 zł

Tradycyjnie sprzedaż trwa również on-line – w tym celu należy odwiedzić witrynę http://bilety.startgniezno.com. Zakupiony w ten sposób bilet przyjdzie w formie QR Kodu na skrzynkę e-mail klienta – w momencie wejścia na obiekt wystarczy okazać kod QR na ekranie smartfona. Nie ma potrzeby wydruku. Internetowa przedsprzedaż kontynuowana będzie w sobotę.

Przypominamy, że na rundę finałową nie obowiązują karnety. Każdy uczestnik imprezy powinien posiadać bilet. Nie ma wstępu bezpłatnego dla dzieci. Do dzieci do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety młodzieżowe – duża ich ilość znalazła się w darmowej dystrybucji. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Tekst: Radosław Majewski