Przed finałem z Lublinem: transmisja TV niepotwierdzona!

Wielkimi krokami zbliża się rewanżowe spotkanie finałowe na torach II ligi żużlowej. HAWA Start Gniezno na własnym obiekcie podejmie zespół Speed Car Motor Lublin. Czerwono-czarni żeby awansować muszą odrobić 10 punktów straty z pierwszego meczu. To zwiastuje ogromne emocje na stadionie przy Wrzesińskiej w niedzielne popołudnie. Pojedynek dwóch najlepszych zespołów 2LŻ już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców, którzy chętnie korzystają z przedsprzedaży biletów. W środę zwiększona została pula do nabycia w systemie on-line oraz punktach partnerskich. Przedsprzedaż w cenach promocyjnych potrwa do piątku. Warto zadbać o swoją miejscówkę na stadionie zwłaszcza, że na chwilę obecną nie jest potwierdzona żadna transmisja telewizyjna z meczu HAWA Start Gniezno – Speed Car Motor Lublin!

„Zawodnicy angażując w walkę czują doping i dlatego zależy nam na wsparciu ze strony fanów. W niedzielę będziemy walczyć o takie zwycięstwo, które pozwoli nam awansować do pierwszej ligi!” – zachęca kibiców do wizyty na stadionie przy Wrzesińskiej Rafael Wojciechowski, menadżer zespołu z Pierwszej Stolicy.

Promocyjne ceny biletów wstępu (obowiązujące w przedsprzedaży do 15 września) przedstawiają się następująco:
sektor AB – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
sektor C – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
młodzieżowy, sektor AB i C – 5 zł
trybuna – 40 zł

Wejściówki do piątku nabyć można w poniższych punktach:
Sekretariat GTM Start – Gniezno, ul. Wrzesińska 27-29, w godzinach 10.00-16.00
Kino Helios, ul. Pałucka 2, Galeria Gniezno (kasa)
Sklep Pitbike KXD, ul. Poznańska 103 (naprzeciw stacji ORLEN), Gniezno – poniedziałek-piątek 10-17
Restauracja POPULARNA – Rynek, Kłecko, godziny 11-20
Solarium BEST – Września, ul. Kościuszki 55, poniedziałek-piątek 12-20
Firma Zegarmistrzowsko-Jubilerska – Trzemeszno, ul. 22 Stycznia 11

Plakat na mecz z Speed Car Motor Lublin

Plakat na mecz z Speed Car Motor Lublin

Przypominamy, że na rundę finałową nie obowiązują karnety. Ich właściciele również mogą zakupić bilety według cen w przedsprzedaży do 15 września. W dniu meczu obowiązywać będą wyższe ceny. Każdy uczestnik imprezy powinien posiadać bilet. Nie ma wstępu bezpłatnego dla dzieci. Do dzieci do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety młodzieżowe – duża ich ilość znalazła się w darmowej dystrybucji. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje także seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Tekst: Radosław Majewski