“Kibicuj na trybunach” – doping jest nam potrzebny!

Mecz w Lublinie spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem publiczności. Kibice “Koziołków” wypełnili stadion przy Alejach Zygmuntowskich niemal w komplecie. Przez całe spotkanie prowadzili głośny i aktywny doping, z pewnością pomagający podopiecznym trenera Dariusza Śledzia. Zaangażowanie fanów na trybunach to element sportowego widowiska w którym również chcielibyśmy pokonać naszych niedzielnych gości. Apelujemy do kibiców o przyjście na stadion w klubowych barwach. “Zawodnicy angażując się w walkę czują wsparcie kibiców” przekonuje menadżer HAWA Start Gniezno Rafael Wojciechowski. Trwa przedsprzedaż biletów na mecz rewanżowy – wejściówki cieszą się sporym zainteresowaniem. Warto je zakupić wcześniej – można zaoszczędzić w ten sposób kilka złotych.

To tylko jedna z form promocji niedzielnego spotkania. Wzorem półfinału z Naturalną Medycyną PSŻ Poznań w dystrybucji znalazło się blisko pięć tysięcy darmowych biletów młodzieżowych, uprawniających do wstępu dzieci do 12 roku życia. Działacze GTM Start Gniezno chcą w ten sposób zaszczepić pasję do czarnego sportu wśród tych najmłodszych kibiców i jednocześnie sprawić, że na stadionie pojawią się całe rodziny.

DSC_0184

W dystrybucji znalazło się 5 tysięcy darmowych biletów dla najmłodszych kibiców.

Żużlowcy oraz kierownictwo klubu z Pierwszej Stolicy zapewniają w niedzielę walkę o takie zwycięstwo, które sprawi, że HAWA Start awansuje do pierwszej ligi. Do odrobienia jest dziesięć punktów. “Jest to i duża i mała różnica.”mówi menadżer Rafael Wojciechowski. “Biorąc pod uwagę sezon zasadniczy drużyny naszych rywali miały problem, aby dobić do 37 punktów. Opole ten wynik zrobiło na inaugurację. Wtedy jednak tor nie był naszym atutem. Zapomnijmy o sezonie zasadniczym. Musimy przygotować się na trudne spotkanie. Komfort dziesięciu punktów daje pewne możliwości taktyczne trenerowi Śledziowi. Lublin będzie chciał to wykorzystać, ma możliwość wypuszczenia wszystkich zawodników dwa, trzy razy aby dopasowali się do toru. W decydującym momencie wybrani zostaną najlepsi i będą jechać z rezerwy taktycznej, bo taki scenariusz przewiduje. My zbudujemy przewagę, a lublinianie będą starali się zniwelować ją do minimum ośmiu punktów, która pozwalają im na awans. Od początku postaramy się zaskoczyć gości. Drużyna będzie mocno zmobilizowana, osiągniemy nasz cel. Będzie to trudne zadanie, ale realne. Zrobimy wszystko, aby tak się stało” – zapewnia R.Wojciechowski i zaprasza kibiców na stadion w niedzielę.

lublin_wypelniony-stadion

Stadion w Lublinie w trakcie meczu z HAWA Start Gniezno

Jak cenne jest wsparcie kibiców zasiadających na trybunach i jak można znakomicie dopingować swoich zawodników przekonaliśmy się w niedzielę w Lublinie. Tam oczywiście nie zabrakło grupy naszych fanów, ale warto zwrócić uwagę na miejscową publiczność. “Ekipa gospodarzy miała ósmego zawodnika w postaci kibiców. Niesamowity doping!” zaznacza R.Wojciechowski. “Ja stojąc na murawie stadionu i obserwując biegi po aplauzie publiczności domniemywałem, że zawodnik zbliża się o parę metrów do rywala. Było słychać skandowanie całego tłumu, głośną reakcję gdy zawodnicy osiągali lepszy start czy na dystansie zyskali kilka metrów. Spontaniczna i głośna reakcja z pewnością niosła zawodników gospodarzy. To było odczuwalne. Chciałbym, aby w Gnieźnie nasi kibice również tak dopingowali zawodników. To jest bardzo pomocne!” – zauważa.

“Zawodnicy angażując w walkę czują doping i dlatego zależy nam na wsparciu ze strony fanów. W niedzielę będziemy walczyć o takie zwycięstwo, które pozwoli nam awansować do pierwszej ligi!” – menadżer zachęca kibiców do wizyty przy Wrzesińskiej na meczu HAWA Start Gniezno – Speed Car Motor Lublin.

Promocyjne ceny biletów wstępu (obowiązujące w przedsprzedaży do 15 września) przedstawiają się następująco:
sektor AB – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
sektor C – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
młodzieżowy, sektor AB i C – 5 zł
trybuna – 40 zł

Wejściówki do piątku nabyć można w poniższych punktach:
Sekretariat GTM Start – Gniezno, ul. Wrzesińska 27-29, w godzinach 10.00-16.00
Kino Helios, ul. Pałucka 2, Galeria Gniezno (kasa)
Sklep Pitbike KXD, ul. Poznańska 103 (naprzeciw stacji ORLEN), Gniezno – poniedziałek-piatek 10-17
Restauracja POPULARNA – Rynek, Kłecko, godziny 11-20
Solarium BEST – Września, ul. Kościuszki 55, poniedziałek-piątek 12-20
Firma Zegarmistrzowsko-Jubilerska – Trzemeszno, ul. 22 Stycznia 11

Tradycyjnie przedsprzedaż trwa również on-line – w tym celu należy odwiedzić witrynę http://bilety.startgniezno.com. Zakupiony w ten sposób bilet przyjdzie w formie QR Kodu na skrzynkę e-mail klienta – w momencie wejścia na obiekt wystarczy okazać kod QR na ekranie smartfona. Nie ma potrzeby wydruku.

Przypominamy, że na rundę finałową nie obowiązują karnety. Ich właściciele również mogą zakupić bilety według cen w przedsprzedaży do 15 września. W dniu meczu obowiązują dla wszystkich ceny wyższe. Każdy uczestnik imprezy powinien posiadać bilet. Nie ma wstępu bezpłatnego dla dzieci. Do dzieci do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety młodzieżowe – duża ich ilość znalazła się w darmowej dystrybucji. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje także seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Sponsorem rewanżowego pojedynku finałowego 2. Ligi Żużlowej jest właściciel marki Power Duck – napój energetyzujący, który #DajeKopa! Więcej informacji: www.powerduck.pl.

Tekst: Radosław Majewski