Mecz z Poznaniem niezagrożony

Dzisiaj o godzinie 17.00 derby Wielkopolski, rewanżowe spotkanie półfinałowe. GTM Start na własnym torze podejmować będzie drużynę Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań. W Gnieźnie jest pochmurno, w tej chwili (godzina 13.15) nie pada. Nawet jeśli wystąpią opady deszczu tor jest bardzo dobrze przygotowany i nie będzie to miało negatywnego wpływu na rozegranie zawodów. Mecz się odbędzie. Kibiców zapraszamy na stadion. Bramy zostaną otwarte o godzinie 15.30, a przedsprzedaż biletów w kasach już trwa.

gniezno-poznan-rf-02

Stan toru – godzina 13.00

gniezno-poznan-rf-01

Stan toru – godzina 13.00

Ceny wejściówek:
sektor AB – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
sektor C – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
młodzieżowy – sektor AB i C – 5 zł
trybuna – 40 zł
program – 10 zł (w sprzedaży w dniu meczu – w kasach oraz na stoisku z pamiątkami)

Niedziela, 3 września 2017 – stadion przy Wrzesińskiej 25. Pierwszy wyścig został zaplanowany na godzinę 17.15. Dla fanów przygotowaliśmy konkursy z nagrodami do zdobycia. Prezentacja godzina 17.00, kwadrans wcześniej, o 16.45 próba toru.

Każdy uczestnik niedzielnego meczu powinien posiadać bilet. Nie ma bezpłatnego wstępu dla dzieci. Do dzieci do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety młodzieżowe – uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Na rundę finałową nie obowiązują karnety – ich posiadacze mogą nabyć bilety ze zniżką w wysokości 20% w kasie numer 1. Wejściówkę można zakupić po okazaniu karnetu. Posiadacze karnetów nie otrzymują darmowych programów zawodów!

Tekst: Radosław Majewski