Razem po awans – dopinguj GTM Start na stadionie!

Zespół GTM Start Gniezno w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej spisuje się do tej pory bardzo dobrze. Czerwono-czarni wygrali rundę zasadniczą z dorobkiem 25 punktów i mogą pochwalić się lepszym bilansem w dwumeczach z bezpośrednimi rywalami o awans do I ligi – ekipami z Lublina, Ostrowa i Poznania. Gnieźnianie bardzo dobrze rozpoczęli fazę play-off wygrywając w Poznaniu z Naturalną Medycyną PSŻ Poznań 49:40. Na Golęcinie nie zabrakło kibiców z Gniezna. Wierzymy, że podczas spotkań rundy finałowej uda nam się pokonać rywali w jeszcze jednej kwestii – ilości fanów zasiadających na trybunach.

„Bardzo cieszy nas doping kibiców” – mówią zgodnie działacze i żużlowcy z klubu przy ulicy Wrzesińskiej którzy nie ukrywają jednocześnie, że chcieliby, aby to właśnie GTM Start Gniezno pokonał faworyzowany w przedsezonowych sondażach Speed Car Motor Lublin nie tylko w walce na torze, ale również i na trybunach – ilością fanów oglądających zmagania czerwono-czarnych przy Wrzesińskiej 25. Realizacja tego zamierzenia nie będzie możliwa bez wspólnego działania. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą – zmobilizujcie swoich przyjaciół, znajomych, rodzinę i wybierzcie się wspólnie w niedzielne popołudnie na nasz stadion. Niech trybuny owalu w Gnieźnie przybiorą czerwono-czarne barwy, a głośny doping fanów w meczu z Naturalną Medycyną PSŻ Poznań poniesie naszych żużlowców do zwycięstwa i awansu do finału rozgrywek II ligi.

Pasję do czarnego sportu chcemy zaszczepić wśród najmłodszych kibiców – dlatego też już w ubiegłym tygodniu w dystrybucji pojawiło się ponad trzy tysiące darmowych biletów młodzieżowych. Wejściówki te obowiązują wszystkie dzieci do 12 roku życia. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem. Do końca tygodnia można je jeszcze otrzymać w siedzibie klubu i wielu punktach na terenie Gniezna i okolicznych miejscowości. Akcje promocyjne kontynuować będziemy w weekend. Przedstawicieli klubu będzie można spotkać w sobotę podczas festynu na zakończenie lata na Osińcu oraz koncercie zespołu Hey w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego.

Na rundę finałową nie obowiązują karnety – ich posiadacze mogą nabyć bilety ze zniżką w wysokości 20%. Są one dostępne w sekretariacie GTM Start do piątku do godziny 16.00. Ponadto, w dniu meczu, w kasie numer 1. Wejściówkę można zakupić po okazaniu karnetu. Posiadacze karnetów nie otrzymują darmowych programów zawodów!

plakat-gniezno-poznan-rf750

Cały czas trwa przedsprzedaż wejściówek na półfinałowe spotkanie z Naturalną Medycyną PSŻ Poznań. Zainteresowanych zapraszamy do sekretariatu GTM Start oraz na stronę http://bilety.startgniezno.com. Ceny wejściówek przedstawiają się następująco:
sektor AB – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
sektor C – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
młodzieżowy – sektor AB i C – 5 zł
trybuna – 40 zł
program – 10 zł (w sprzedaży w dniu meczu – w kasach oraz na stoisku z pamiątkami)

Niedziela, 3 września 2017 – stadion przy Wrzesińskiej 25. Pierwszy wyścig został zaplanowany na godzinę 17.15. Dla fanów przygotowaliśmy konkursy z nagrodami do zdobycia. Prezentacja godzina 17.00, kwadrans wcześniej, o 16.45 próba toru.

Każdy uczestnik niedzielnego meczu powinien posiadać bilet. Nie ma bezpłatnego wstępu dla dzieci. Do dzieci do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety młodzieżowe – uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Miejsca, gdzie można otrzymać bezpłatne bilety młodzieżowe:
Kino Helios – Gniezno, ul. Pałucka 2
Market Carrefour – Gniezno, ul. Pałucka 2
Jupiland – Centrum Zabaw dla dzieci – Gniezno, ul. Czarneckiego 11
Dżungla – Sala zabaw dla dzieci – Wrzesińska 50
Empik – Gniezno, ul. Chrobrego 11
sklepy Społem na terenie Gniezna
Chata Polska – Gniezno, ul. Wolności 42b
Małe Delikatesy – Gniezno, ul. Wrzesińska 128
Fantazja – Klub zabaw dla dzieci – Gniezno, ul. Mieszka I 35b
Restauracja Hubertus – Gniezno, ul. Kolejowa 2
Restauracja Sphinx – Gniezno, Rynek 7
Leo Libra – Restauracja Dziki dwór pod kaczką – Gniezno, ul. Spichrzowa 1
Galeria Karuzela – Września, ul. Kolejowa 15
Dino Świat – Centrum zabaw i rozrywki dla dzieci – Września, ul. Legii Wrzesińskiej 23
Aquapark – Wągrowiec, ul. Kościuszki 49
Fiku Miku – Sala zabaw dla dzieci – Trzemeszno, ul. św. Jana 6
Superland – Witkowo, ul. Lotnicza 2
Kinder Planeta – Centrum Handlowe Posnania – Poznań, ul. Pleszewska 1

Razem po awans – dopingujmy na stadionie!

Tekst: Radosław Majewski