Półfinał 2LŻ: awizowane składy

W niedzielę półfinał 2. Ligi Żużlowej. GTM Start Gniezno na własnym obiekcie podejmie drużynę Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań. W pierwszym spotkaniu tych dwóch drużyn górą byli czerwono-czarni, którzy w stolicy Wielkopolski triumfowali 49:40. Jak będzie w niedzielę przy W25? W lepszej sytuacji są gospodarze – bronimy dziewięciopunktowej zaliczki. Wygrana daje przepustkę do finału rozgrywek II ligi.

Kierownictwa obu drużyn podały dzisiaj awizowane składy. Zestawienie gości nie zmieniło się w porównaniu z meczem w Poznaniu. Trener Tomasz Bajerski desygnował do boju identyczny układ par, a w składzie jest między innymi dobrze spisujący się w tym sezonie Frederik Jakobsen. Duńczyk jest objawieniem na torach drugiej ligi, w pierwszym półfinale zdobył 17 punktów dla Naturalnej Medycyny PSŻ.

Jedna korekta względem meczu w Poznaniu nastąpiła w szeregach GTM Start Gniezno. Pod numerem czternastym, na pozycji juniorskiej, znalazł się Damian Stalkowski. Ustawienie par seniorów nie zmieniło się, Marcin Nowak w pierwszych biegach pojedzie wspólnie ze Szwedem Oliverem Berntzonem, a Adrian Gała z Eduardem Krcmarem. Parę z młodzieżowcem stworzy kapitan GTM Start Mirosław Jabłoński.

Naturalna Medycyna PSŻ Poznań:
1. Marcel Kajzer
2. Vladimir Borodulin
3. Daniel Pytel
4. Frederik Jakobsen
5. Mateusz Borowicz
6. Wojciech Pilarski
7.
GTM Start Gniezno:
9. Marcin Nowak
10. Oliver Berntzon
11. Adrian Gała
12. Eduard Krcmar
13. Mirosław Jabłoński
14. Damian Stalkowski
15.

Niedziela, 3 września 2017 – stadion przy Wrzesińskiej 25. Pierwszy wyścig został zaplanowany na godzinę 17.15. Dla fanów przygotowaliśmy konkursy z nagrodami do zdobycia. Prezentacja godzina 17.00, kwadrans wcześniej, o 16.45 próba toru.

Przedsprzedaż biletówhttp://bilety.startgniezno.com oraz sekretariat GTM Start – do piątku, do godziny 16.00.
Ceny wejściówek:
sektor AB – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
sektor C – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
młodzieżowy – sektor AB i C – 5 zł
trybuna – 40 zł
program – 10 zł (w sprzedaży w dniu meczu – w kasach oraz na stoisku z pamiątkami)

Każdy uczestnik niedzielnego meczu powinien posiadać bilet. Nie ma bezpłatnego wstępu dla dzieci. Do dzieci do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety młodzieżowe – uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Razem po awans – dopinguj GTM Start Gniezno na stadionie. Wspieraj czerwono-czarnych swoją obecnością przy Wrzesińskiej 25. W dystrybucji ponad 3000 darmowych biletów młodzieżowych. Tutaj więcej informacji jak je zdobyć.

Drugi półfinał odbędzie się w niedzielę na torze w Lublinie. Speed Car Motor o godzinie 18.30 podejmie na własnym obiekcie ekipę Ostrovii Ostrów. W pierwszym meczu tych dwóch zespołów górą byli ostrowianie, którzy wygrali u siebie 46:44.