Przed meczem z Poznaniem: informacja o biletach

3 września GTM Start Gniezno na własnym torze podejmować będzie drużynę Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań. Półfinał 2. Ligi Żużlowej – mecz rewanżowy. W pierwszym spotkaniu tych drużyn górą byli czerwono-czarni, którzy pokonali „Skorpiony” 49:40. Trwa przedsprzedaż biletów – są one do nabycia na stronie http://bilety.startgniezno.com oraz od poniedziałku 28 sierpnia w siedzibie klubu przy ul. Wrzesińskiej. Na półfinał nie obowiązują karnety, nie ma także darmowego wstępu dla dzieci. Do lat 12 obowiązują bilety młodzieżowe – duża ich ilość znajdzie się w darmowej dystrybucji. Każdy uczestnik wydarzenia planowanego na 3 września powinien posiadać bilet.

Dwa tysiące wejściówek dla najmłodszych kibiców ufundował sponsor meczu z zespołem z Poznania. Bilety młodzieżowe będzie można otrzymać odwiedzając w weekend kluby Vehikuł Czasu – w Gnieźnie (os. Jagiellońskie 45), Środzie Wielkopolskiej (ul. Wiosny Ludów 10), Skorzęcinie (al. Handlowa 13A) oraz Wągrowcu (ul. Reja 59A), a także Klub Best we Wrześni (ul. Wrocławska 42).

Ponadto, wspólnie z partnerami klubu, przygotowaliśmy szereg akcji promocyjnych. Darmowe bilety młodzieżowe czekać będą w następujących punktach na terenie Gniezna oraz okolicznych miejscowości:
Kino Helios – Gniezno, ul. Pałucka 2
Market Carrefour – Gniezno, ul. Pałucka 2
Jupiland – Centrum Zabaw dla dzieci – Gniezno, ul. Czarneckiego 11
Dżungla – Sala zabaw dla dzieci – Wrzesińska 50
Empik – Gniezno, ul. Chrobrego 11
sklepy Społem na terenie Gniezna
Chata Polska – Gniezno, ul. Wolności 42b
Małe Delikatesy – Gniezno, ul. Wrzesińska 128
Fantazja – Klub zabaw dla dzieci – Gniezno, ul. Mieszka I 35b
Restauracja Hubertus – Gniezno, ul. Kolejowa 2
Restauracja Sphinx – Gniezno, Rynek 7
Leo Libra – Restauracja Dziki dwór pod kaczką – Gniezno, ul. Spichrzowa 1
Galeria Karuzela – Września, ul. Kolejowa 15
Dino Świat – Centrum zabaw i rozrywki dla dzieci – Września, ul. Legii Wrzesińskiej 23
Aquapark – Wągrowiec, ul. Kościuszki 49
Fiku Miku – Sala zabaw dla dzieci – Trzemeszno, ul. św. Jana 6
Superland – Witkowo, ul. Lotnicza 2
Kinder Planeta – Centrum Handlowe Posnania – Poznań, ul. Pleszewska 1

Bilety młodzieżowe będą od poniedziałku gratis dla osób korzystających z przedsprzedaży w siedzibie klubu. Każdy kupujący bilet wstępu na stadion będzie mógł otrzymać wejściówkę dla najmłodszych za darmo. W sekretariacie GTM Start dostępne będą również bilety ze zniżką dla posiadaczy karnetów – rabat w wysokości 20%. W dniu meczu uruchomiona zostanie specjalna kasa dedykowana dla posiadaczy karnetów, którzy w niedzielę również będą mogli skorzystać z przygotowanej zniżki. W rundzie półfinałowej nie ma darmowych programów. Publikacja w formacie A4 dostępna będzie w kasach oraz na stoisku z gadżetami w cenie 10 zł.

Ceny biletów prezentują się następująco:
sektor AB – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
sektor C – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
młodzieżowy, sektor AB i C – 5 zł *
trybuna – 40 zł

Tekst: Radosław Majewski