Wakacyjna Karuzela wrażeń – zapraszamy do Wrześni

Galeria Karuzela zaprasza w najbliższy weekend 11-13 sierpnia do letniej strefy chillout, w której zaplanowano oprócz relaksu wiele atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na trzy dni na tarasie zewnętrznym Galerii, od strony rzeki Wrześnicy zaaranżowany zostanie letni ogródek z zapleczem gastronomicznym, strefą relaksu i oczywiście zimną lemoniadą.

W piątek już od godziny 12 rozpoczną się atrakcje dla dzieci takie jak: warsztaty ogrodnicze i zajęcia taneczne. Godziny popołudniowe to czas dla fanów sportu żużlowego, gdyż wspólnie z GTM Start Gniezno i firmą One Sport promowany będzie oczekiwany od dawna finał Speedway Best Paris Cup (Gniezno, 17 sierpnia). Wieczorem relaks w leniej strefie chilloutu z Karuzelą umili klubowa muzyka na żywo, czyli DJ’e z Klubu Best oraz promowana będzie wizyta C-Bool’a we wrzesiński Klubie Best (14 sierpnia – godzina 21.00).

W sobotę od godziny 14 rozpoczną się pokazy taneczne i animacje dla dzieci. Popołudnie i wieczór odwiedzający Galerię mogą spędzić przy muzyce house, disco house, relaksując się w strefie chilloutu, która stacjonować będzie jeszcze przez całą niedzielę. Zaczerpnij relaksu z Karuzelą i poczuj, że lato nadal trwa!

plakat-karuzela-wrzesnia

Tekst: Informacja prasowa CH Karuzela