SBP: Tajski ponownie w Gnieźnie | Przedsprzedaż biletów

17 sierpnia na torze w Gnieźnie odbędzie się finałowa runda cyklu Speedway Best Pairs. Do teamów sponsorskich, które tego dnia pojawią się w akcji na torze dołączają kolejni zawodnicy – Boll Team uzupełnia rewelacja tegorocznego Drużynowego Pucharu Świata Gleb Czugunow, a Monster Energy Speedway Team wzmacnia dobrze znany w Pierwszej Stolicy Tai Woffinden. Trwa przedsprzedaż biletów na to znakomicie zapowiadające się sportowe widowisko – wejściówki można zakupić m.in. w sekretariacie klubu przy ul. Wrzesińskiej.

Dwukrotny Mistrz Świata reprezentował w przeszłości barwy Startu – było to w sezonie 2011. Był wówczas ulubieńcem miejscowej publiczności. Teraz swoją widowiskową jazdą będzie mógł ponownie cieszyć kibiców z Grodu Lecha. W składzie teamu, który w tej chwili sklasyfikowany jest na piątej pozycji zobaczymy również Chrisa Holdera oraz Pawła Przedpełskiego. Cała trójka żużlowców będzie dostępna dla kibiców jeszcze przed rozpoczęciem zawodów. W miasteczku kibica, w strefie Monstera, od godziny 17:15 będą rozdawać autografy swoim fanom.

Gleb Czugunow zadebiutuje w cyklu Speedway Best Pairs. Start w Gnieźnie będzie dla niego pierwszym występem w tych prestiżowych zawodach. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Rosji w sezonie 2016. Zachwycił w tegorocznym barażu DPŚ skutecznie zastępując Grigorija Łagutę – wywalczył 11 punktów i przyczynił się do awansu reprezentacji swojego kraju do finału DPŚ. Ekipę Boll Team wcześniej uzupełnił Mirosław Jabłoński. Kapitan GTM Start należy do najlepszych żużlowców na torach drugiej ligi. Na dobry występ młodszego z braci Jabłońskich liczą miejscowi sympatycy speedwaya.

Speedway Best Pairs na torze w Gnieźnie już 17 sierpnia. Początek o godzinie 18.30. Na stadionie warto być zdecydowanie wcześniej – organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje. Będzie m.in. wspomniane miasteczko kibica z możliwością zdobycia autografów żużlowców czy efektowna prezentacja poprzedzająca ściganie.

Trwa przedsprzedaż biletów – wejściówki można nabyć on-line oraz w sekretariacie klubu przy Wrzesińskiej. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00. Ceny przedstawiają się następująco:
TRYBUNA VIP Silver: 250 zł
SEKTOR A,B – normalny: 45 zł
SEKTOR A,B – ulgowy: 30zł
SEKTOR A,B – młodzieżowy: 15 zł
SEKTOR C – normalny: 35 zł
SEKTOR C – ulgowy: 25 zł
SEKTOR C – młodzieżowy: 15 zł

064

Puchar dla teamu, który zwycięży w cyklu SBP

Tekst: Radosław Majewski