W niedzielę mecz w Opolu – awizowane składy

W niedzielę ostatnia kolejka rundy zasadniczej na torach II ligi. Żużlowcy GTM Start Gniezno udają się na mecz wyjazdowy do Opola. Od losów tego pojedynku zależeć będzie końcowy układ w tabeli przed rundą finałową. W przypadku zwycięstwa czerwono-czarnych nad Stal-Met Kolejarzem Opole to zespół GTM Start znajdzie się na pierwszej pozycji. Sztaby szkoleniowe obu ekip podały awizowane składy na mecz.

W składzie GTM Start w porównaniu z ostatnim meczem na torze w Poznaniu zmieniło się ustawienie par. Kierownictwo gnieźnieńskiej drużyny desygnowało do boju Marcina Nowaka w parze z Krzysztofem Jabłońskim. Adrian Gała z kolei stworzy duet wspólnie z Czechem Eduardem Krcmarem.

Stal-Met Kolejarza Opole awizowała skład bez lidera tej ekipy – Denisa Gizatullina. Rosjanin na skutek problemów z wizą musiał wrócić do ojczyzny i w ostatnich meczach nie oglądamy go w barwach polskiego klubu. Do boju desygnowany został Niemiec Kevin Woelbert. W akcji oglądać będziemy również wychowanka Startu, starszego z braci Gomólskich, Adriana. Wystąpi on z numerem 11. na plecach.

Pełne składy przedstawiają się następująco:
GTM Start Gniezno:
1. Marcin Nowak
2. Krzysztof Jabłoński
3. Adrian Gała
4. Eduard Krcmar
5. Mirosław Jabłoński
6. Patryk Fajfer

Stal-Met Kolejarz Opole:
9. Michał Łopaczewski
10. Tomasz Rempała
11. Adrian Gomólski
12. Marcin Rempała
13. Kevin Woelbert
14. Jarosław Krzywosz

Początek meczu w Opolu w niedzielę o godzinie 17.15.