Przed meczem z KSM Krosno – awizowane składy

W sobotę ostatni mecz rundy zasadniczej na torze w Gnieźnie. Czerwono-czarni na własnym obiekcie podejmą drużynę KSM Krosno. “Wilki” aktualnie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli – mają w dorobku 11 punktów, tyle samo co Naturalna Medycyna PSŻ Poznań sklasyfikowana na czwartej pozycji. We wtorek sztaby szkoleniowe obu drużyn podały awizowane zestawienia obu drużyn na sobotnią konfrontację.

GTM Start Gniezno wystąpi z jednym obcokrajowcem w składzie – kibicom przy Wrzesińskiej zaprezentuje się Szwed Oliver Berntzon. Ponadto w akcji oglądać będziemy krajowych seniorów gnieźnieńskiej drużyny – Marcina Nowaka, braci Jabłońskich oraz Adriana Gałę.

Goście awizowali przyjazd do Gniezna bez zawodnika legitymującego się najwyższą średnią biegopunktową, Francuza Davida Bellego. W kadrze “Wilków” przewidzianej do występu w Pierwszej Stolicy są Wojciech Lisiecki – wychowanek Startu oraz Mariusz Puszakowski, który w przeszłości reprezentował czerwono-czarne barwy.

Pełne składy na sobotni mecz przedstawiają się następująco:
KSM Krosno:
1. Ilja Czałow
2. Grzegorz Bassara
3. Wojciech Lisiecki
4. Mariusz Fierlej
5. Mariusz Puszakowski
6. Adrian Bialk
7.
GTM Start Gniezno
9. Marcin Nowak
10. Oliver Berntzon
11. Krzysztof Jabłoński
12. Adrian Gała
13. Mirosław Jabłoński
14.
15. Patryk Fajfer

plakat_krosno800

Oficjalny plakat na mecz z KSM Krosno

Pierwszy wyścig – godzina 17.30. Warto przyjść na stadion wcześniej – dla fanów przygotowaliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami do zdobycia. Prezentacja godzina 17.15, próba toru zgodnie z regulaminem o godzinie 17.00.

Trwa przedsprzedaż biletów – promocyjne ceny obowiązują do piątku włącznie:
– sektor AB – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
– sektor C – normalny 15 zł, ulgowy 10 zł
– młodzieżowy, sektor AB i C – 5 zł
– trybuna – 30 zł
Wejściówki są do nabycia w serwisie tubilety.pl oraz w sekretariacie klubu (w godzinach 10.00-16.00)

Programy w cenie 8 zł będą dostępne w sprzedaży w dniu meczu. Posiadacze karnetów otrzymają je za darmo w momencie okazywania karnetu podczas wstępu na stadion przy ulicy Wrzesińskiej. Dzieci do 7 roku życia wstęp wolny. Od 8 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety młodzieżowe – uczniowie szkół podstawowych z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Sponsorem pojedynku jest Spółdzielnia “Dozór” w Gnieźnie – kompleksowa ochrona osób i mienia oraz drukarnia.

Tekst: Radosław Majewski