Akademia pitbike dla najmłodszych

GTM Start Gniezno w okresie wakacyjnym wychodzi z propozycją dla najmłodszych fanów sportów motorowych. W pierwszym tygodniu sierpnia na stadionie przy ul. Wrzesińskiej odbywać się będzie „Akademia pitbike”. Na specjalnie wytyczonym torze na murawie uczestnicy będą podnosić swoje umiejętności pod okiem trenera GTM Start Krzysztofa Jabłońskiego. Akademia dedykowana jest dla dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia włącznie.

Organizatorzy akademii czekają na zgłoszenia dzieci chętnych do wzięcia udziału w wakacyjnym projekcie. W tym celu należy wypełnić formularz dostępny po kliknięciu na ten link i skan przesłać na adres rzecznik@startgniezno.com bądź dostarczyć osobiście do siedziby klubu. Zgłoszenia przyjmowane są również w firmie Pitbike KXD – Gniezno, ul. Poznańska 103.

img_5596

“Akademia pitbike” dedykowana jest dla dzieci od 7 do 12 lat

Mile widziane jest posiadanie własnego motocykla wraz z osprzętem. Dla chętnych bez zaplecza sprzętowego istnieje możliwość skorzystania z pitbike klubowego bądź też sprzętu udostępnionego przez partnera akcji – firmę Pitbike KXD. Uczestnikom akademii w razie problemów technicznych zapewniamy wsparcie klubowych mechaników.

“Akademia pitbike” odbywać się będzie na zasadzie codziennych treningów w godzinach 9.00-11.00. Pierwsze zajęcia we wtorek 1 sierpnia. Całość zakończy się w sobotę 5 sierpnia podsumowaniem wraz z wręczeniem upominków dla uczestników akcji.

Dokumenty do pobrania:
formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem uczestnika
regulamin “Akademii pitbike”
regulamin wypożyczenia/użyczenia sprzętu klubowego

Tekst: Radosław Majewski